اقدام خیرخواهانه بیمه البرز و قدردانی آسایشگاه کهریزک استان البرز

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، شرکت بیمه البرز در یک اقدام خیرخواهانه از موسسه خیریه کهریزک حمایت مالی کرد. این شرکت در راستای ایفای نقش مسوولیت اجتماعی طی یک اقدام خیرخواهانه، آسایشگاه معلولان و سالمندان کهریزک استان ...

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، شرکت بیمه البرز در یک اقدام خیرخواهانه از موسسه خیریه کهریزک حمایت مالی کرد.

این شرکت در راستای ایفای نقش مسوولیت اجتماعی طی یک اقدام خیرخواهانه، آسایشگاه معلولان و سالمندان کهریزک استان البرز را تحت حمایت مالی خود قرار داد.

در همین راستا، حمید نظری، مدیر مشارکت های مردمی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز با ارسال لوح از موسی رضایی، مدیرعامل بیمه البرز به خاطر این اقدام خداپسندانه قدردانی کرد. وی در این لوح قدردانی آورده است: “خالق هستی را سپاسگزاریم که شما بنده برگزیده اش از این کره خاکی را واسطه رساندن خیر و برکت به مخلوقاتش قرار داد و از شما نیک اندیش گرامی نیز سپاسگزاریم که برای اجرای رسالت الهی تان، ما را انتخاب و به ما اعتماد کرده اید. ما نیز با تمام توانمان می کوشیم کهریزک را خانه ای سازیم برای زندگی نه زنده ماندن تا انعکاس لبخند زیبای مددجویان در این خانه، آرامشی شود برای تک تک لحظات زندگیتان”

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار