المیرا شریفی مقدم راز تربیت پسرانش را فاش کرد+ ویدیو

المیرا شریفی مقدم مجری صدا و سیما گفت: زمانی که وارد خانه شدم دیدم پسرم با گوشی مشغول است به او گفتم باید به احترام من بلند شوی!

به گزارش رصد روز، المیرا شریفی مقدم، مجری صدا و سیما گفت: زمانی که وارد خانه شدم دیدم پسرم با گوشی مشغول است به او گفتم باید به احترام من بلند شوی! این ویدئو دوباره در فضای مجازی بازنشر شده است.

 

المیرا شریفی مقدم گوینده و مجری در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۶۰ در تبریز به دنیا آمد، که در رادیو صدا و سیما و شبکهٔ خبر فعالیت می‌کند.

چکیده ای از بیوگرافی المیرا شریفی مقدم 
نام: المیرا شریفی مقدم

تاریخ تولد: ۱۸ خرداد ۱۳۶۰

محل تولد: تبریز

محل زندگی: تهران

تحصیلات: میکروبیولوژی، ارشد علوم ارتباطات

محل تحصیل: دانشگاه آزاد اسلامی

حرفه: مجری و گوینده خبر

سال‌های فعالیت: ۱۳۷۹-اکنون

 

بیوگرافی المیرا شریفی
المیرا شریفی مقدم ۱۸ خرداد سال ۱۳۶۰ در تبریز به دنیا آمد. مادر المیرا در دبیرستان دخترانه به عنوان ناظم فعالیت میکرد. المیرا شریفی مقدم  یک برادر دارد. پدر او در سن ۱۲ سالگی کشته شد و قاتل وی پس از گذشت چندین سال، هنوز پیدا نشده است.

 

المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر دارای لیسانس رشتهٔ میکروبیولوژی دانشگاه آزاد و دانشجوی کارشناسی ارشد علوم ارتباطات است. المیرا شریفی مقدم در دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی ارشد میکروبیولوژی، فارغ التحصیل شده است. وی از راه ازمون در سال ۱۳۷۹ وارد شبکه خبر شد و گویندگی را از زمان کودکی دوست داشت و همیشه ادای آقای محمدرضا حیاتی را در می آورد.

 

 

 ازدواج المیرا شریفی مقدم 
المیرا شریفی مقدم ازدواج کرده است و همسر او گزارشگر ورزشی شبکه خبر به نام داود عابدی می باشد. این زوج، صاحب دو پسر به نامهای امیر ابوالفضل متولد ۲۴ فروردین ۱۳۸۹ و امیر ارسلان متولد ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ هستند. خانم شریفی مقدم به خاطر تولد این دو فرزند، به مدت یکسال و نیم در زمینه ی گویندگی فعالیت نداشته است.

 

داوود عابدی همسر خانم شریفی مقدم در آبان ۱۴۰۱ در شبکه خبر و در یک پست اینستاگرامی از صداوسیما خداحافظی کرده است.

 

داود عابدی درخصوص همسرش می گوید: المیرابه خاطر من برای فعالیت در شبکه خبر، همه سعی اش را کرد.

 

المیرا شریفی مقدم در ادامه ی اظهارات همسرش میگوید:« بله من آقای عابدی را از دوران بچگی در تلویزیون می دیدم و از هوادارانش بودم.»

 

اینک داوود عابدی، قصه اصلی را این چنین می گوید:« من از زمان قبل، با عموی همسرم آشنایی داشتم. او یک بار به من گفت که برادرزاده ی من به شبکه خبر آمده و هوایش را داشته باش. تصور من این بود که برادرزاده اش آقاست و الکی به او گفتم که هوایش را دارم ولی زمانیکه به تحریریه رفتم و خانم شریفی مقدم، خودش را معرفی کرد؛ تازه متوجه شدم که منظور دوستم ایشان بود و از همانجا به فکر ازدواج با خانم شریفی افتادم و مراقبت های ویژه آغاز شد. سرانجام با یکدیگر در سال ۸۲ ازدواج کردیم.

 

 

شبکه های اجتماعی
المیرا شریفی مقدم، فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی دارد و بعضی از مطالبی را که در رسانه های کشور، منتشر کرده؛ بازتاب داشته است مثلا در سال ۱۳۷۲ دربارهٔ قتل پدرش روایتی منتشر کرد.

 

داستان قتل پدر المیرا شریفی مقدم
پدر المیرا شریفی مقدم  در تاریخ نوزدهم دی‌ماه سال ۱۳۷۲ به قتل رسیده است. او بعد از مقاومت در مقابل افرادی که تصمیم به سرقت کیف او را داشتند به قتل می‌رسد و بعد از این همه سال آن دوقاتل پیدا نشده‌اند. المیرا می‌گوید هرچه بزرگتر می‌شود، آن اتفاق برایش وحشتناک‌تر می‌شود.

 

حادثه منا
المیرا شریفی مقدم زمان خواندن خبر آمار نهایی کشته شدگان ایرانی حادثه منا، بغض گلویش را گرفت و نتوانست خواندن خبر را ادامه دهد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط