امضای تفاهم‌نامه همکاری میان بانک سرمایه و شرکت تجارت بین الملل سکو

بانک سرمایه و شرکت تجارت بین الملل سِکو (SITCO) تفاهم‌نامه ای به منظور انجام فعالیت‌های بانکی و ارزی امضا کردند. به گزارش رصد روز  ، به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در جلسه ای با حضور مدیران عامل بانک سرمایه و شرکت تجارت بین الملل سکو،...

بانک سرمایه و شرکت تجارت بین الملل سِکو (SITCO) تفاهم‌نامه ای به منظور انجام فعالیت‌های بانکی و ارزی امضا کردند.

به گزارش رصد روز  ، به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در جلسه ای با حضور مدیران عامل بانک سرمایه و شرکت تجارت بین الملل سکو، تفاهم‌نامه همکاری میان این دو مجموعه در خصوص فعالیت های ارزی و خدمات بانکی به امضا رسید.

در این جلسه، فرج اله قدمی، مدیرعامل بانک سرمایه، ضمن ابراز خرسندی از مذاکرات صورت پذیرفته، این تفاهم‌نامه را موجب درآمدزایی برای هردو مجموعه دانست.

فریدون قاسمی، مدیرعامل شرکت سکو، نیز در سخنانی کوتاه، همکاری با افراد باتجربه شبکه بانکی را فرصتی ارزشمند عنوان نمود و مجموعه بانک سرمایه را یک سرمایه واقعی دانست و ابراز امیدواری کرد که این همکاری در آینده تداوم و گسترش یابد.

خاکباز، مدیر بین الملل بانک سرمایه، نیز در سخنانی این تفاهم را قدمی بزرگ جهت گسترش فعالیت های ارزی و خدمت رسانی به مشتریان در این حوزه دانست.

شایان ذکر است سید حسین رضوی نائینی، قائم مقام مدیرعامل و مجتبی زمانیان، رئیس اداره حوزه مدیریت بانک سرمایه، نیز در آیین امضای این تفاهم‌نامه حضور داشتند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط