انتشار سکانس سانسوری هزارپا که خط قرمزها را درنوردید!

به گزارش رصد روز ،    در این بخش از فیلم پر فروش و پرطرفدار هزارپا، دیالوگ‌های رد و بدل می‌شود که خط قرمزهای آثار هنری در شرایط کنونی را به کلی رد می‌کند.     چرا نقش لاله اسکندری در «هزارپا» ساسنور شد؟ لاله اسکندری بازیگری که د...

به گزارش رصد روز ،    در این بخش از فیلم پر فروش و پرطرفدار هزارپا، دیالوگ‌های رد و بدل می‌شود که خط قرمزهای آثار هنری در شرایط کنونی را به کلی رد می‌کند.

 

 

چرا نقش لاله اسکندری در «هزارپا» ساسنور شد؟
لاله اسکندری بازیگری که در سالهای اخیر درکنار ایفای نقش در شماری فیلم نفروش، در کمدی چهل میلیاردی هزارپا ایفای نقش داشته به تازگی از سانسور نقش دومش در این کمدی بفروش حرف زده است؛ گویا نقش دوم اسکندری در «هزارپا» یک خبرنگار سمج بوده که کلا از سناریو، حذف شده!

لاله اسکندری با اشاره به نقش دومش در کمدی تولیدی رضا رخشان گفت: در «هزارپا» دو نقش داشتم که صحنه‌های مربوط به یک نقش آن اصلا فیلمبرداری نشد.

شخصیت اولم یک عضو منافقین بود که در فیلم هم هست ولی شخصیت دوم یک خبرنگار بود که گریم بامزه‌ای هم داشت ولی نشد.

دلیل حذف این شش هفت سکانس طولانی شدن زمان فیلمبرداری بود و اگر آن قسمت‌ها هم گرفته می‌شد ترکیب جالب و قابل قبولی از کار درمی‌آمد.

شخصا کار طنز را دوست دارم ولی این فرصت کمتر به من داده شده که کار طنز کنم و ظاهرا جرات نمی‌کنند به سراغم بیایند درصورتی که اتفاقا اگر طنز خوبی نظیر «هزارپا» تولید شود که شخصیت‌ها جای کار داشته باشد استقبال می‌کنم.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار