انتصاب مدیر استان خراسان رضوی بیمه تعاون

با حکم یونس مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون، مدیر استان خراسان رضوی این شرکت معارفه شد.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون «مجید بهرامی» به عنوان مدیر جدید استان خراسان رضوی این شرکت منصوب شد.
«مجید بهرامی» تحصیل کرده رشته مدیریت کسب و کار و دارای مدرک دکتری DBA با ۱۷ سال سابقه کار در صنعت بیمه می‌باشد که ۴ سال آن را در بیمه رازی مشغول به فعالیت بوده است که پس از آن در شرکت بیمه تعاون شروع به فعالیت کرده است.
ایشان به عنوان دبیر شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه بازرگانی استان خراسان رضوی فعالیت دارند. وی همچنین به عنوان مدرس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در کلاس‌های آموزشی نمایندگان جنرال و مدرس موسسات آموزش عالی در رشته بیمه در شهر مشهد تخصص دارند. «مجید بهرامی» در پیاده‌سازی سیستم‌های بازاریابی و تیم‌سازی فروش فعال نیز مشغول به کار هستند.

مدیر استان خراسان رضوی بیمه تعاون بیان می کند که با توجه به همکاران توانمند فعال در شعبه، پورتفوی امسال را محقق کرده و نیز بنا دارد تا در مسیر توسعه کیفی و ارتقاء سازمانی همکاران خود نیز اقداماتی انجام دهد تا آنها رویکرد فرسایشی نداشته و نیز به آنها ثابت شود که از زحماتشان قدردانی می شود.
«مجید بهرامی» تأکید می کند که در حوزه مشتریان نیز بنا دارد تا با انجام نظرسنجی به علل نارضایتی ها پی برده و در مسیر ترمیم آن گام هایی بردارد که به توسعه رضایت هرچه بیشتر آنها منجر شود.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار