مدیرعامل بیمه دی؛

ایجاد و استقرار نظام آماری دقیق در بیمه دی می‌تواند مدیران ارشد این شرکت را، در اخذ تصمیات بزرگ و درست یاری دهد

معاونت برنامه‌ریزی و تحول کسب و کار بیمه دی، در راستای ایجاد و دست‌یابی به نظام منسجم آماری خود، نخستین جلسه‌ی کمیته‌ی آمار و سیاست‌گذاری حاکمیت داده را برگزار نمود.

به گزارش رصد روز،به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه دی؛ این کمیته که با هدف پیشبُرد سامانه‌ها و هوشمندی بیشتر کسب و کار و برنامه‌ریزی‌های کلان تشکیل شد، در نخستین جلسه‌ی خود ضمن ارائه‌ی گزارشی از اقدامات انجام شده و دست‌آوردهای کسب شده در حوزه‌ی فن‌آوری اطلاعات و جمع‌آوری داده‌ها، چالش‌های موجود جهت تحقق اهداف پیش رو را نیز مورد مطالعه و بررسی قرار داد.

در این نشست مهندس طاهر موهبتی مدیرعامل بیمه دی، ضمن استماع گزارش و نظرات اعضاء این کمیته، بیان داشت: ایجاد و استقرار نظام آماری دقیق در بیمه دی می‌تواند مدیران ارشد این شرکت را، در اخذ تصمیات بزرگ و درست، یاری داده و در تصمیم‌سازی‌ها، ایفای نقش نماید. لذا جمع‌آوری دقیق و تحلیل درست داده‌ها، گرچه کاری دشوار است، لیکن تلاش برای ایجاد نظام‌بندی آن‌ها بسیار ضروری به نظر می‌‌رسد که امید است با همت و کوشش تمامی ارکان و اجزاء شرکت به زودی محقق شده و ثمرات و نتایج آن در رشد و تعالی بیمه دی مؤثر باشد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار