ایمان صفا اشک مخاطبانش را در آورد+ عکس

ایمان صفا، بازیگر سرشناس تلویزیون در قالب یک استوری، متنی احساسی را با هشتگ نبات منتشر کرده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

به گزارش رصد روز، ایمان صفا، بازیگر سرشناس تلویزیون در قالب یک استوری، متنی احساسی را با هشتگ نبات منتشر کرده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

 

ایمان صفا نوشت:

1 70

ایمان صفا متولد ۳۰ آذر ۱۳۶۲ است. وی فارغ التحصیل رشته هنر و معماری از دانشگاه آزاد تهران می باشد. ایمان صفا یک هنرپیشه ایرانی است که فعالیت بازیگری را با حضور در تئاتر آغاز کرده است. از سری کار های هنری برجسته ایمان صفا می توان به نیسان آبی (۱۴۰۰)، خوب بد زشت (۱۳۹۳)، عملیات ۱۲۵ (۱۳۸۵) و محکومین (۱۳۹۶) اشاره کرد.
چکیده ای از بیوگرافی ایمان صفا
نام اصلی: ایمان صفا

تاریخ تولد: ۳۰ آذر ۱۳۶۲

محل تولد: تهران

محل زندگی: تهران

وضعیت تأهل: مجرد

پیشه یا حرفه: هنر پیشه ی سینما و تلویزیون

 

 

ایمان صفا زاده ی ۳۰ آذر ۱۳۶۲ در تهران می باشد. وی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد تهران در رشته هنر و معماری است. ایمان صفا یک هنر پیشه ایرانی است که در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت دارد. ایمان صفا دارای یک خواهر می باشد. یکی از کار های هنری ایمان صفا به سریال طنز “نیسان آبی” اختصاص دارد. این سریال در سال ۱۴۰۰ تحت کارگردانی منوچهر هادی به تولید رسیده است.

ایمان صفا در سریال نیسان آبی با بازیگران پرنبوغی نظیر مهران غفوریان، بهناز جعفری، حسین یاری، اسداله یکتا و یکتا ناصری همکاری کرده است.

 

 

عملیات ۱۲۵ اولین فعالیت هنری ایمان صفا است
ایمان صفا فعالیت بازیگری را با حضور در تئاتر آغاز کرده است. وی با هنر نمایی در سریال “عملیات ۱۲۵” در سال ۱۳۸۵ وارد عرصه صدا و سیما شد. فیلم عملیات ۱۲۵ به کارگردانی حسین لطیفی به تولید رسیده است. به موجب ایفای نقش ماهرانه ایمان صفا در فیلم ۱۲۵ از وی در خصوص هنر نمایی در سه فصل این فیلم دعوت شد.

 

یکی دیگر از هنر نمایی های پرنبوغ ایمان صفا در مقابل دوربین به فیلم “قرنطینه” در سال ۱۳۸۶ اختصاص دارد. این فیلم به کارگردانی منوچهر هادی به تولید رسیده است و در تولید آن بازیگران برجسته ای نظیر افسانه بایگان و رضاعطاران به هنر نمایی پرداخته اند.

 

 

وضعیت تأهل و ازدواج ایمان صفا 
ایمان صفا، بازیگر متبحر صدا و سیمای ایران ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

 

علاقه مندی های ایمان صفا
 

ایمان صفا به انجام فعالیت های ورزشی به شدت علاقه مند است. وی در دوره نوجوانی در رشته ورزشی تکواندو از کمربند مشکی برخوردار بوده است. این بازیگر پر نبوغ در تیم فوتبال شهد فهمیده در پست دفاع راست به بازی پرداخته است و سابقه فعالیت در رشته ورزشی کشتی دارد.

 

جالب است بدانید ایمان صفا، کاوه خداشناس را به عنوان بهترین دوست و رفیق معرفی می کند. وی با کاوه خداشناس در راستای انجام امور مختلف زندگی مشورت می کند و از داشتن کاوه خداشناس در زندگی مفتخر است.

 

به موجب محبوبیت ایمان صفا در میان مخاطبان تلویزیون، گفت و گو های گسترده ای با این بازیگر پرنبوغ صورت گرفته است.

در ادامه بخشی از گفت و گو های ایمان صفا را بیان می کنیم:

” من برای سلامت بدن ارزش زیادی قائل هستم و برای تثبیت سلامت بدن از یک رژیم غذایی ساده پیروی می کنم. به عنوان یک آدم خوش غذا به کیفیت تغذیه توجه می کنم.

 

من در عرصه بازیگری سعی می کنم مخاطب را متوجه نقشی که بر عهده دارم، کنم.

 

بنابراین با جان و دل به ایفای نقش می پردازم و سعی می کنم علاقه ای که نسبت به مردم دارم را در طول بازیگری به آن ها انتقال دهم. در حقیقت عشق من بازیگری است. برای من قالب فعالیت بازیگری چندان اهمیتی ندارد، من به محبوبیت در میان مخاطبین تمرکز دارم و تا زمانی که از من برای حضور در فیلم ها دعوت شود، به عنوان یک هنر پیشه حضور پیدا می کنم.

 

من فکر می کنم دو عامل بیخوابی و استرس در پیری زودرس نقش دارند. فلذا سعی می کنم در هر شرایطی از خواب کافی و مناسب برخوردار باشم. به طور مثال وقت هایی که در سرکار هستم، پس از ناهار یک چرت کوتاه می زنم تا ساعت خوابم در یک شبانه روز حداقل هفت ساعت باشد.

 

هر فردی قادر است برای زندگی شخصی خود تصمیم بگیرد. من فکر می کنم لازمه زندگی برای هر انسان امید و اعتماد به نفس است.

خانواده من به ویژه پدرم مثل کوه پشت من ایستاده است و دعاهای مادرم بدرقه راه من است. در واقع رمز موفقیت من به غیر از توکل به خدا، به موجب حضور والدین است.”

فیلم شناسی ایمان صفا
فیلم های سینمایی ایمان صفا  
هیلانه (۱۳۹۲)
استخاره (۱۳۹۳)
کوتاه مثل زندگی (۱۳۹۵)
قرنطینه (۱۳۸۶)
سفیر عشق (۱۳۹۲)
باران تابستانی (۱۳۹۴)
ماشین قشنگم (۱۳۹۵)
ملاقات در تاریکی (۱۳۹۴)
یتیم خانه ایران (۱۳۹۵)
پاگچی (۱۳۹۷)
داش آکل (۱۳۹۶)
شنای پروانه (۱۳۹۸)
یقه سفید ها (۱۱۳۹۸)
دم غروب، زعفرانیه (۱۳۹۹)
مجموعه های تلویزیونی ایمان صفا
عملیات ۱۲۵ (۱۳۸۵)
عملیات ۱۲۵ (فصل دوم) (۱۳۹۴)
مهمانان ویژه (۱۳۹۰)
خداحافظ بچه (۱۳۹۱)
خوب بد زشت (۱۳۹۳)
خط (۱۳۹۲)
جوکر (۱۴۰۰)
نیسان آبی (۱۴۰۰)
بچه محل (۱۳۹۹)
سرحال (۱۳۹۹)
محکومین (۱۳۹۶)
هم بازی (۱۳۹۹)
رخنه (۱۳۹۶)

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار