این عکس آقای وزیر ۵۰ میلیون جریمه دارد+ ویدیو

در حالی که پیشنهاد جنجالی مرکز پژوهش‌های مجلس درباره جرایم نقدی «بدپوششی و کشف حجاب» طی روزهای اخیر در فضای مجازی و رسانه‌ای سر و صدای زیادی به پا کرده، انتشار تصاویری از حجاب و پوشش جالب نجلاء المنقوش وزیر خارجه لیبی در سفر به تهران و دی...

در حالی که پیشنهاد جنجالی مرکز پژوهش‌های مجلس درباره جرایم نقدی «بدپوششی و کشف حجاب» طی روزهای اخیر در فضای مجازی و رسانه‌ای سر و صدای زیادی به پا کرده، انتشار تصاویری از حجاب و پوشش جالب نجلاء المنقوش وزیر خارجه لیبی در سفر به تهران و دیدارش با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه دولت رئیسی در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی بحث برانگیز شده است.

 

نجلاء المنقوش وزیر خارجه و همکاری‌های بین‌المللی لیبی در جریان سفر به تهران با همتای ایرانی خود دیدار کرده که تصاویر منتشر شده از این دیدار توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

 

مرکز پژوهش‌های مجلس پیشنهاد جایگزین گشت ارشاد را مطرح کرده که ارقام در نظر گرفته شده در این طرح با موجی از واکنش ها همراه شده است.

بر همین اساس برای بد پوششی تا ۱۰۰ میلیون تومان و برای کشف حجاب سر در دفعات اول تا ۵۰ میلیون تومان و در صورت تکرار تا ۱۵۰ میلیون تومان جزای نقدی در نظر گرفته شده است.

همزمانی انتشار خبر جریمه ۵۰ تا ۱۵۰ میلیون تومانی برای بی حجاب ها و انتشار تصاویری از حجاب و پوشش جالب نجلاء المنقوش، وزیر خارجه لیبی در تهران واکنش کاربران را به دنبال داشت که در ادامه می‌خوانید:

* کاربری به اسم مصطفی نوشت: این میزان از پوشش بازخواست ندارد؟

* آرمان هم توئیت زد: مطابق قانونی که مجلس قصد دارد راجع به حجاب مصوب کند، این زن (وزیر امور خارجه کشور لیبی) اگر شهروند ایران بود، بابت این پوشش باید تا پنجاه میلیون تومان جریمه نقدی می‌شد! البته چنین قانونی هنوز تصویب نشده است.

* محدثه هم در توئیتر خود اینگونه نظر داد: ایشون وزیرخارجه لیبی هستن. به نظرتون چند میلیون جریمه از حسابش میشه برداشت؟

مطالب مرتبط

آخرین اخبار