این معشوقه جوان باعث بی آبرویی گوگوش ۷۲ ساله+ عکس

به گزارش رصد روز،  فائقه آتشین زادهٔ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۲۹ که با نام هنری گوگوش شناخته می‌شود، خواننده و بازیگر سابق ایرانی است. گوگوش از ابتدای کار خود از محبوبیت قابل توجهی برخوردار بوده و اکنون به یک نماد فرهنگی تبدیل شده‌است. از گوگوش با ع...

به گزارش رصد روز،  فائقه آتشین زادهٔ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۲۹ که با نام هنری گوگوش شناخته می‌شود، خواننده و بازیگر سابق ایرانی است. گوگوش از ابتدای کار خود از محبوبیت قابل توجهی برخوردار بوده و اکنون به یک نماد فرهنگی تبدیل شده‌است. از گوگوش با عنوان «شاه‌ماهی موسیقی ایران» یاد می‌شود. گوگوش عمدتاً به‌خاطر تأثیراتش در موسیقی پاپ ایران مشهور است؛ امّا در دهه‌های ۱۳۳۰ تا ۱۳۵۰ خورشیدی در فیلم‌های مختلفی نیز بازی کرده‌است. گوگوش در اواسط دههٔ ۱۳۵۰ به اوج شهرت و موفّقیت رسید. در طول آن دهه، برخی زنان ایرانی به‌طور گسترده‌ای از گوگوش تقلید می‌کردند.

گوگوش

گوگوش و رها اعتمادی

گوگوش

گوگوش در گفتگویی درباره همسر اولش محمود قربانی گفته بود : ازدواجش با وی اشتباه بود چرا که فکر می کرد آدم دیگریست، سپس در بخش دیگری او را زن باره ( زن باز ) خطاب کرد.

محمود قربانی

محمود قربانی در واکنش به صحبت های گوگوش گفت؛ من از صمیم قلب احترام مادر بچمو نگه می داشتم و به گوگوش احترام گذاشتم

او ادامه می دهد؛ گوگوش چرا کثافت کاریتو سر من و فرزندت می اندازی ؟ برو خجالت بکش زن ! از این کثافت کاریا دست بردار ! برو دنبال همون «رهایی» که از حق و بالت داره میخوره و عشق میکنه و تو نشستی تو خونت!

گوگوش

بعد از برگزاری آکادمی شبکه «من و تو» شایعات زیادی از رابطه عاشقانه گوگوش با رها اعتمادی مجری و ترانه سرا منتشر شد که هر بار تکذیب می شد، حالا با افشای قربانی به نظر می رسد این رابطه فراتر از یک شایعه بوده است.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار