بازار مسکن ۲۵ متری در دستور کار نیست

بنا به گفته وزیر راه و شهرسازی عرضه مسکن استیجاری را می‌توان با مدل نهضت ملی مسکن انجام داد و مسکن ۲۵ متری نیاز بازار را پاسخ نمی‌دهد.   به گزارش رصد روز، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی گفت: عرضه مسکن استیجاری را می‌توان با مدل نهض...

بنا به گفته وزیر راه و شهرسازی عرضه مسکن استیجاری را می‌توان با مدل نهضت ملی مسکن انجام داد و مسکن ۲۵ متری نیاز بازار را پاسخ نمی‌دهد.

 

به گزارش رصد روز، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی گفت: عرضه مسکن استیجاری را می‌توان با مدل نهضت ملی مسکن انجام داد و مسکن ۲۵ متری نیاز بازار را پاسخ نمی‌دهد.

بخش‌هایی از گفت وگوی بذرپاش را در ادامه می‌خوانید:

– مسکن ۲۵ متری اصلا در دستور کار ما نبوده و نیست. ضرورتی هم فعلا ندارد. مسکن ۲۵ متری در بازار نیاز‌های مردم را پاسخ نمی‌دهد.

– واحد‌های ۲۵ متری برای مسکن استیجاری هم مناسب نیست. شاید متراژ کوچک برای سوییت‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی مناسب باشد، اما عرضه مسکن استیجاری را می‌توان با مدل نهضت ملی مسکن انجام داد.
– ما در حال عرضه زمین برای ساخت خانه‌های ویلایی هستیم. چگونه ممکن است برنامه‌ای مثل مسکن ۲۵ متری را در دستور کار قرار دهیم. همانطور که قبلا اعلام کردیم عرضه این نوع واحد‌ها توسط وزارت راه و شهرسازی تکذیب می‌شود.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط