بازدید مدیران بانک ملی ایران از چند واحد تولیدی و پروژه صنعتی استان یزد

مدیران ارشد بانک ملی ایران از چند واحد تولیدی و پروژه صنعتی استان یزد بازدید کردند.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، حسن مونسان عضو هیات مدیره، محمد نجف زاده عضو هیات عامل و معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور و حسن کاظمی معاون منابع انسانی بانک به همراه مدیران استانی یزد از شرکت ساخت توربین های صنعتی بازدید کردند .  شرکت ساخت توربین های صنعتی غدیر با اشتغال زایی یک هزار و ۴۸۰ نفر در زمینه‌ ساخت تجهیزات و سیستم‌های جانبی توربین‌های صنعتی فعال  می باشد .

همچنین  در ادامه محمد نجف زاده  به همراه سرپرست اداره امور شعب استان یزد ذبیح الله پور جان آباد   از شرکت فولاد یزد  بازدید کردند.

لازم به ذکر است گروه تولیدی و صنعتی فولاد یزد در سال ۱۳۵۸ با احداث کارخانه در زمینی به مساحت ۴۵ هکتار در استان یزد تاسیس شد و امروز یک هزار و ۶۰۰ نفر در آن مشغول به کار هستند.

در ادامه سفر دو روزه  معاون  امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور  در بازدید از دو شعیه شرکت نفت یزد و  شعبه مرکزی یزد ضمن دیدار و گفت و گو با همکاران شعب در جریان مشکلات و دغدغه آنها قرار گرفت و بر جذب منابع ، مدیریت بهینه منابع و مصارف ، پیگیری مستمر وصول مطالبات و راهنمایی و ارشاد کارکنان ، بررسی و پیگیری مشکلات سیستمی و نرم افزاری شعبه و ارائه دستورات و راهکارهای لازم تاکید کرد. در این بازدید ذبیح اله پورجان آباد رییس اداره امور شعب استان و جمعی از همکاران این اداره امور نیز حضور داشتند.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا