بازدید مدیرعامل بانک مسکن از نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

مدیرعامل بانک مسکن از غرفه شرکت‌های زیرمجموعه بانک در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران بازدید کرد. به گزارش رصد روز، به نقل از بانک مسکن _هیبنا، دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن طی بازدید از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ...

مدیرعامل بانک مسکن از غرفه شرکت‌های زیرمجموعه بانک در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران بازدید کرد.

به گزارش رصد روز، به نقل از بانک مسکن _هیبنا، دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن طی بازدید از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از غرفه مشترک شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن و شرکت تامین سرمایه بانک مسکن بازدید کرد.

در این بازدید صابر عسکرپور عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل در امور مالی، علی کمالی عضو هیات مدیره و برخی از مدیران ستادی بانک و شرکت‌های تابعه، دکتر حسینی را همراهی کردند.

مدیرعامل بانک مسکن همچنین از غرفه شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه صنعت ساختمان نمایشگاه تهران بازدید کرد و نسبت به همکاری شرکت های زیرمجموعه بانک با این شرکت ها و استفاده از آخرین روش های روز صنعت ساخت و ساز با استفاده از دانش و توان جوانان ایرانی تاکید کرد.

لازم به ذکر است، در راستای آشنایی هر چه بیشتر فعالان صنعت ساختمان کشور و علاقه‌مندان به ورود و سرمایه‌گذاری در این بازار، شرکت‌های تابعه بانک مسکن در قالب دو شرکت یاد شده، ضمن حضور در این نمایشگاه، به معرفی ابزارها، راهکار‌های تامین مالی و پروژه‌های ساختمانی خود پرداختند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط