بازگشت عمو پورنگ به تلویزیون با یک سریال

فرهاد بشارتی درباره اینکه مجموعه «محله گل و بلبل» که چند سالی است، روی آنتن نیست چه زمانی به تلویزیون بازمی گردد، بیان کرد: فعلاً این مجموعه روی آنتن نیست و عوامل آن سریالی در شبکه نمایش خانگی دارند، داریوش فرضیایی هم در آن حضور دارد که ن...

به گزارش رصد روز، فرهاد بشارتی درباره اینکه مجموعه «محله گل و بلبل» که چند سالی است، روی آنتن نیست چه زمانی به تلویزیون بازمی گردد، بیان کرد: فعلاً این مجموعه روی آنتن نیست و عوامل آن سریالی در شبکه نمایش خانگی دارند، داریوش فرضیایی هم در آن حضور دارد که نقش او ارتباطی با کاراکتر عمو پورنگ ندارد.

 

فرهاد بشارتی بازیگر سینما و تلویزیون درباره فعالیت های این روزهایش در تلویزیون بیان کرد: تله فیلم ها و سریال هایی بوده که بازی کرده ام و فکر می کنم پخش یکی از آنها در تلویزیون به زودی آغاز می شود البته چون جزییاتی اعلام نشده است من هم نمی توانم توضیح بیشتری بدهم، یک سریال هم در شبکه نمایش خانگی به نام «شوش اندرزگو» دارم که درباره آن هم فعلاً نمی توان جزییات بیشتری اعلام کرد.

وی اضافه کرد: در شبکه نمایش خانگی در یک سریال دیگر هم حضور داشته ام که فضایی فانتزی و تخیلی دارد و به سینمایی های «هری پاتر» نزدیک است.

بشارتی درباره اینکه مجموعه «محله گل و بلبل» که چند سالی است، روی آنتن نیست چه زمانی به تلویزیون بازمی گردد، بیان کرد: فعلاً این مجموعه روی آنتن نیست و عوامل آن سریالی در شبکه نمایش خانگی دارند، داریوش فرضیایی هم در آن حضور دارد که نقش او ارتباطی با کاراکتر عمو پورنگ ندارد.

این بازیگر درباره مخاطب پورنگ و اقبال از کارهای کودک او در تلویزیون مطرح کرد: قطعاً مخاطب دوست دارد او را در تلویزیون ببیند، با این حال فکر می‌کنم عمو پورنگ مخاطب زیادی دارد و حتی اگر او و تیم برنامه ساز، فیلمی را در فضای سینما بسازند این اثر پرفروش خواهد شد و به سینمای کودک هم کمک می کند.

بشارتی در پایان از حضور در برخی پروژه های تبلیغاتی خبر داد و گفت: صاحبان مشاغل با مساله‌ای که درباره کوروش کمپانی به وجود آمد دیگر به راحتی اعتماد نمی‌کنند باید دوباره این اعتماد جلب شود و بتوان کار تبلیغاتی انجام داد. با نهادی تبلیغاتی صحبت می‌کردم می‌گفت دیدگاه مردم نسبت به تبلیغات هنرمندان تغییر کرده است. خود من سعی می‌کنم از اصالت برندها اطمینان کسب کرده و تا می توانم تحقیق کنم چون مردم به واسطه ما کالایی را تهیه می‌کنند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار