بانک دی مسابقه « آینده در انتظار مهربانی تو است» را برگزار می‌کند

بانک دی با هدف ترویج فرهنگ استفاده بهینه از آب و برق در فصل گرما و در راستای مسئولیت اجتماعی، مسابقه « آینده در انتظار مهربانی تو است» را برگزار می‌کند.‌

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط‌عمومی ، بانک دی با هدف ترویج فرهنگ استفاده بهینه از آب و برق در فصل گرما و در راستای مسئولیت اجتماعی، مسابقه « آینده در انتظار مهربانی تو است» را برگزار می‌کند.‌

تمامی شرکت‌کنندگان بدون محدودیت سنی می‌توانند با ضبط یک ویدیوی کوتاه و انتشار پیام خلاقانه و اثرگذار برای دعوت به صرفه‌جویی در مصرف آب و برق در صفحه اینستاگرام شخصی خود در این مسابقه شرکت کنند.
فیلم منتشر شده باید به صورت افقی با کیفیت مطلوب و حداکثر زمان یک دقیقه باشد.همچنین ضرورت دارد شرکت‌کننده، صفحه اینستاگرام بانک را به نشانی @Daybank_24 دنبال کرده باشد و صفحه خود را در حالت عمومی قرار دهد در غیر این‌صورت باید فیلم را برای دایرکت اینستاگرام بانک دی ارسال کند.
درج هشتگ‌های #بانکدی  و #ارزشمن_دی در ذیل پست، خودداری از انتشار محتوای بازنشری و رعایت شئونات اسلامی از دیگر الزامات و شرایط شرکت در این مسابقه است.
گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از روز یکشنبه پنجم تیرماه تا روز جمعه دهم تیر ماه در صفحات شخصی اینستاگرام خود منتشر کنند. قرعه‌کشی این مسابقه در روز دوشنبه بیستم تیرماه انجام خواهد شد و به قید قرعه به ۱۰ نفر از برندگان کارت هدیه ۱۰ میلیون ریالی اعطا می‌شود.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار