بانک رفاه کارگران؛ بانک پیشرو در حمایت تسهیلاتی از بخش‌های مختلف اقتصادی

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران،بانک رفاه کارگران با پرداخت بیش از ۶۷۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش‌های مختلف اقتصادی در ۷ ماهه ابتدایی سال جاری، به سهم خود گامی بلند در راستای تحقق اهداف شعار سال “تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها” برداشته است.
این تسهیلات با هدف حمایت از تولید ملی به بخش‌های مختلف اقتصادی شامل آب و کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، خدمات، بازرگانی و… پرداخت شده است.
براساس این گزارش، بانک رفاه کارگران همچنین به منظور اشتغالزایی و حمایت از بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی کشور از ابتدای سال جاری تا اواسط آبان ماه، بیش از ۴۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط پرداخت کرده است.
این گزارش می‌افزاید، بانک رفاه کارگران همچنین با هدف تسهیل مبادلات اقتصادی و به تبع آن حمایت از رونق اقتصادی کشور، حدود ۳۷ هزار ضمانت‌نامه ریالی به ارزش حدود ۸۴ هزار میلیارد ریال در ۷ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰، صادر کرده است.
لازم به ذکر است، بانک رفاه کارگران به عنوان یک بانک اجتماعی، در سال‌های اخیر علاوه بر ارائه خدمات مرسوم بانکی، اقدامات بسیار گسترده‌ای نیز در حوزه مسئولیت اجتماعی داشته است که از آن جمله می‌توان به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزایی و ازدواج و تهیه جهیزیه اشاره کرد.

  انحلال بانک آینده فرصت یا تهدید؟

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا