بانک صادرات در بین متهمان بورسی

به گزارش اختصاصی رصد روز ، در حالیکه در چندماه گذشته حقوقی های بورس با سوءاستفاده از سرمایه های مردم باعث ایجاد خسارت های قابل توجه به مردم شدند و ۲۰۰ کد حقوقی به گفته قاضی زاده هاشمی به دستگاه قضا بابت تخلفات قابل توجه در بازار سرمایه معرفی شدند مردم حالا از بین حرفهایی که قاضی زاده هاشمی در گفتگوی ویژه خبری امشب زد اسم بانک صادرات و حقوقی های آن شنیده شد.

قاضی زاده هاشمی در حالیکه امشب از لزوم بازگشت اعتماد و تغییر زیرساخت در بازار سرمایه سخن می گفت به اتفاقاتی اشاره کرد که در آن برخی از حقوقی ها با برداشت قابل توجه سرمایه خود موجب وضعیت موجود شدند. اما در این بین نام بانکی شنیده شد که ۲۲ درصد سهام آن در اختیار مردم است و ۷۸ درصد آن در اختیار حقوقی ها قرار دارد.

خروج ۹ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان به گفته قاضی زاده هاشمی توسط حقوقی های بانک صادرات یکی از هزاران اتفاقی است که موجب شده سرمایه های مردم به تاراج رود.

گفتنی است ارزش بازار بانک صادرات از دی ماه ۹۹ که ۵۳۳ هزار و ۷۶ میلیارد ریال بود در خرداد ماه سال جاری به ۳۲۹ هزار و ۴۹۰ میلیارد ریال تکیه زد که کاهش بیش از ۲۰۳ هزار میلیارد ریالی در آن دیده می شود.

  آمار کرونا امروز 28 مهر 1400

شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات ، دولت ، بازارگردانی سپهر بازار سرمایه و صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم سهامداران عمده بانک هستند که سرمایه گذار گروه مالی سپهر به غیر این بانک سهامدار عمده ۱۱ شرکت دیگر نیز هست و دولت نیز علاوه بر بانک صادرات در بین سهامداران عمده بانک ملت ، تجارت و مخابرات نیز حضور دارد.

 

بیشتر بخوانید؛ 

 

فروش آبشاری حقوقی های بانک صادرات + سند

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا