با ارتباط مستقیم ویدیوییِ مدیرعامل راه‌آهن کشور؛ سایپا سیتروئن کاشان به خطوط ریلی کشور متصل شد

پیش از ظهر امروز و به صورت ارتباط زنده، شرکت سایپا سیتروئن کاشان به خطوط ریلی کشور متصل شد. این پروژه به طول ۲ کیلومتر با هزینه‌‌ی بهنگام 750 میلیارد ریال و با حمایت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد.

به گزارش رصد روز به نقل از مرکز ارتباطات شرکت سایپا سیتروئن، آیین افتتاح و بهره‌برداری خط فرعی راه آهن شرکت سایپا سیتروئن کاشان با ارتباط مستقیم ویدیوییِ مدیرعامل راه‌آهن کشور و سایر مقامات کشوری از استان یزد و با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت سایپاسیتروئن کاشان، همراه با مسؤولان استانی و شهرستانی راه‌آهن، در محل اتصال ریلی این شرکت، روز شنبه دوم تیر ۱۴۰۳ برگزار شد.
این طرح به‌منظور تغییر حمل جاده‌ای محصولات این شرکت به انتقال ریلی، برای کاهش هزینه‌های حمل، کاهش بار ترافیکی محورهای مواصلاتی و سرعت در جابه‌جایی محصولات انجام گرفته است.با اجرای این پروژه هزینه حمل بارهای ورودی قطعات و خروج خودرو به نمایندگی‌ها، کاهش می‌یابد.
با اجرای این پروژه هزینه حمل بارهای ورودی قطعات و خروج خودرو به نمایندگی‌ها، کاهش می‌یابد.
خاطرنشان می‌گردد پروژه اتصال خط ریلی سایپا سیتروئن به خطوط ریلی کشور در مسیری به‌طول ۲ کیلومتر با خاک‌برداری سه‌هزار متر مکعب وخاک‌ریزی ۴۸هزار متر مکعب و نیز بتن‌ریزی ۲۹هزار مترمکعب که ۱۴دستگاه پل آبرو و یک دستگاه پل تقاطع لوله نفت، عملیاتی شده که هزینه‌ی بهنگام اجرای آن در مجموع مبلغ ۷۵۰ میلیارد ریال است.
این پروژه با حمایت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت سایپاسیتروئن انجام شده و مدت‌ زمان بهره‌برداری از آن ۱۴ ماه به طول انجامیده است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط