با حضور مقامات ارشد اقتصادی کشور در محل دائمی نمایشگاه های تهران: پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی آغاز به کار کرد

پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی کشور با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و مقامات ارشد سازمان های اقتصادی صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش رصد روز  ،  به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در آیین افتتاح این نمایشگاه که در سالن خلیج فارس برگزار شد ،سخنرانان با اشاره به وفاداری دستگاه های اقتصادی به پیام نوروزی مقام معظم رهبری بر موضوعاتی نظیر: مهار تورم، رشد تولید، نرخ اشتغال، توجه ویژه به بخش خصوصی، بهبود معیشت آحاد جامعه، حمایت از شرکت های دانش بنیان، افزایش ضریب نفوذ بیمه و مسائل روز اقتصاد کشور، تاکید کردند.

بیمه سرمد در این دوره از نمایشگاه در کنار بانک صادرات ایران به معرفی خود  و ارائه خدمات به بازدید کنندگان نمایشگاه می پردازد.

شایان ذکر است پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک بیمه) تا پایان هفته جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا