با شناخت از بوم کسب و کار می‌توان به موفقیت دست یافت

به گزارش رصد روز، غلامرضا طاهری، معاون سرمایه گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه، در آیین رونمایی از نقشه استراتژی هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان اظهار داشت: مفهوم استراتژی در رفتار و کردار مدیران عامل این شرکت به واسطه راهبری یک شرکت نهفته است.

وی افزود: دنیای کسب و کار امروز متلاطم است؛ به گونه‌ای که با اندکی غفلت رقبا گوی سبقت را خواهند ربود. لذا با شناخت از بوم کسب و کار می‌توان به موفقیت دست یافت. شناخت از ذی‌نفعان و تعاملاتی که منجر به خلق ثروت می‌شود می‌تواند تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم بر کسب و کار داشته باشد. بخش مهم شناخت از بوم کسب و کار به سهامداران بر می‌گردد و از سوی دیگر بخش حاکمیتی هم می‌تواند بر روند کسب و کار تأثیر بگذارد. بنابراین شناخت بوم کسب و کار بسیار حائز اهمیت است.

معاون سرمایه گذاری و امور شرکت‌های فولاد مبارکه به نقشه تدوین شده هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان اشاره کرد و اضافه کرد: تمام اهداف ذکر شده هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان برگرفته از «مدل استراتژیک» است و سعی این شرکت بر این است که در نقشه استراتژی که امروز رونمایی می‌شود به یکپارچگی و انضباط لازم دست یابد.

 طاهری به «مدیریت تغییر» نیز اشاره‌ کرد و توضیح داد: این دیدگاه سعی دارد به کسب و کارهای آینده توجه کند تا با آینده نگری و شکل گیری تغییرات مترتب در بازار پویایی در شرکت محقق شود.

وی با اشاره به سهم ۴۰ درصدی فروش بازار خرد توسط شرکت آتیه فولاد نقش جهان گفت: شرکت فولاد مبارکه در مهر ماه ۳۰.۷ درصد سهام هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان را خریداری کرده است که این موضوع باعث شد بازنشسته‌ها و کارکنان فولاد مبارکه منتفع شوند و امیدواریم به سود پایدار برای ذی‌نفعان منجر شود.

طاهری در خاتمه تصریح کرد: شرکت فولاد مبارکه با نگاه کلان سعی دارد بر فرایند اصلی (Core Business) تاکید کند و شرکت آتیه نقش جهان به واقع جهش مهمی در رسیدن به افزایش تولید، توسعه سبد سرمایه خود داشته است تا در نهایت منجر به اطمینان بخشی سهامداران و ذی‌نفعان شرکت شود.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

روابط عمومی فولاد مبارکه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا