بدون هیچ دانشی از بازارهای مالی و معاملاتی سرمایه خود را ۲.۵ برابر کنید

حتی اگر هیچ دانشی از بازارهای مالی ندارید و اخبار اقتصادی را دنبال نمی کنید مسئله ای نیست شما هم می توانید سرمایه خود را بصورت تضمینی ۱۵۰ درصد افزایش دهید. طرح ارغوان بانک سینا از جمله طرحهای شگفت آور شبکه بانکیست که در آن می توان به راحتی سرمایه خود را به ۲.۵ برابر افزایش داد آن هم با یک فرمول کاملا ساده

به گزارش اختصاصی رصد روز، در اقتصاد دستوری سرمایه تابعی از متغیرهای پیش بینی نشده است یعنی اگر ما قدرت روبرو شدن با احتمالاتی را داریم که هیچ ربطی به روندهای آتی بازار ندارد می توانیم ریسک کنیم و بخشی از نقدینگی خود را در این بازارها سرمایه گذاری کنیم که دو نتیجه از این سرمایه گذاری مورد انتظارست اول آنکه ممکن است همه چیز آنطور که پیش بینی می کردیم اتفاق بیفتد اما احتمال دوم که طی سالهای اخیر در بازار سرمایه شاهد آن هستیم کاهش شدید اصل مبلغ سرمایه گذاریست. بنابراین باید به فکر پلن های جایگزین بود.

در بعد دیگر ماجرا بیایید این فرض را داشته باشیم که هرکدام از ما به هر دلیلی در حال و هوای پیگیری رویدادهای اقتصادی نیستیم و شرایط تورمی جامعه به گونه ای پیش می رود که ابتدا سرمایه های خرد را از بین می برد و قدرت سرمایه های بزرگ را کاهش می دهد. این احتمال را نیز نباید فراموش کنیم که شاید ترس از نوسانات ما را از بازارهای مالی دور کرده و قدرت ریسک پذیری ما را کاهش داده است اما در شرایطی هستیم که باید به رشد سرمایه فکر کنیم آن هم با کمترین ریسک و بیشترین بهره وری.

رشد تورم، افزایش نرخ ارز، نوسانات بازار سرمایه و بالا و پائین شدن قیمت فلزات گرانبها همگی تنها میزان نقدینگی افراد را تحت تأثیر قرار می دهد و به عبارت روشن تر باعث کم ارزش شدن پول و کاهش قدرت خرید با میزان ثابتی از سرمایه خواهد شد. به این ترتیب هر نگهداشت سرمایه ای که موجب راکد شدن پول شود هرچند که از مبلغ پول شما کم نمی کند اما ارزش پول و قدرت خرید آن را به شدت کاهش می دهد. اما شاید راهی باشد که بتوان در همین شرایط سرمایه خود را به راحتی افزایش داد آن هم بصورت کاملا تضمینی.

طرح ارغوان بانک سینا ابتکاری نو برای حفظ ارزش پول

طرح ارغوان بانک سینا که می توان از آن به عنوان یک طرح ضدتورمی نام برد با یک تنفس کوتاه ۲ ماهه سرمایه شما را ۲.۵ برابر می کند. در طرح ارغوان بانک سینا براساس میانگین موجودی حساب به اضافه مدت سپرده گذاری می توان طی ۲ ماه شاهد رشد ۱۵۰ درصدی سرمایه بود. نرخ این تسهیلات به صورت انتخابی بین ۱۸، ۲۰، ۲۲ و ۲۳ درصد با مدت سپره گذاری ۲ تا ۶ ماهه و بازپرداخت ۱۲ تا ۳۶ ماهه است.

در این طرح افراد حقیقی قادر خواهند بود تا سقف ۲۰۰ میلیون و صاحبین کسب و کار می توانند تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند.

برای دریافت تسهیلات در این طرح چه باید کرد؟

برای استفاده از طرح ارغوان بانک سینا کافیست که یک حساب قرض الحسنه پس انداز به ارزش ۵۰ هزار تومان باز کنید. لازم به ذکرست حداقل میانگین رسوب منابع در این طرح ۵ میلیون تومان است. به این معنی که افراد برای دریافت تسهیلات در این طرح باید میانگین گردش حساب خود را به ۵ میلیون تومان برسانند.

دوره بازپرداخت شناور

یکی از ویژگیهای این طرح شناور بودن دوره بازپرداخت آن است. طرح ارغوان بانک سینا این امکان برای متقاضیان فراهم می کند تا به ازای هرماه سپرده گذاری ۶ ماه به دوره بازپرداخت آنان اضافه شود.

ضریب تسهیلات در طرح ارغوان بین ۴۰ تا ۱۷۵ درصد بنا به انتخاب نرخ تسهیلات می باشد. به عنوان مثال در انتخاب نرخ تسهیلات ۲۳ درصد با مدت زمان سپرده گذاری ۶ ماهه ضریب تسهیلات با دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه به ۱۷۵ درصد می رسد. در جداول زیر جزئیات ضریب تسهیلات با نرخ های ۱۸ تا ۲۳ را مشاهده می کنید؛

جدول ضریب تسهیلات با نرخ ۲۳ درصد
مدت سپرده گذاری مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات
۲ ۱۲ ۱۵۰%
۳ ۱۸ ۱۵۵%
۴ ۲۴ ۱۶۰%
۵ ۳۰ ۱۷۰%
۶ ۳۶ ۱۷۵%

 

جدول ضریب تسهیلات با نرخ ۲۲ درصد
مدت سپرده گذاری مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات
۲ ۱۲ ۱۰۰%
۳ ۱۸
۴ ۲۴
۵ ۳۰
۶ ۳۶

 

جدول ضریب تسهیلات با نرخ ۲۰ درصد
مدت سپرده گذاری مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات
۲ ۱۲ ۶۰%
۳ ۱۸
۴ ۲۴
۵ ۳۰
۶ ۳۶

 

جدول ضریب تسهیلات با نرخ ۱۸ درصد
مدت سپرده گذاری مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات
۲ ۱۲ ۴۰%
۳ ۱۸
۴ ۲۴
۵ ۳۰
۶ ۳۶

 

اقساط وام در طرح ارغوان بانک سینا  ۷.۲۳۰.۴۷۹ تومان است که این رقم در نرخ ۲۳ درصد به ۷.۷۴۱.۹۴۴ تومان می رسد. کل سودی که به این تسهیلات تعلق می گیرد ۶۰.۲۹۷.۲۴۸ که البته این میزان برای نرخ ۲۳ درصد ۷۸.۷۰۹.۹۹۵ تومان است.

لازم به ذکرست که این طرح نیاز به ضامن رسمی دارد و وام گیرنده نباید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا