برنامه پرداخت ۱۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون برای اشتغال ایثارگران

مدیر عامل بانک توسعه تعاون از برنامه بانک برای پرداخت 1900 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال ایثارگران خبر داد.

به گزارش رصد روز، مدیر عامل بانک توسعه تعاون از برنامه بانک برای پرداخت ۱۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال ایثارگران خبر داد. 

حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون در حاشیه دیدار با سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: همکاری چندین ساله این بانک با بنیاد شهید و امور ایثارگران موجب تخصیص منابع مناسب و اشتغال ایثارگران شده است و در دوره کنونی نیز ۱۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال معرفی شدگان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های دولت سیزدهم حفظ اشتغال کنونی و ایجاد اشتغال جدید است که سهمیه‌ای برای ایجاد شغل توسط تمام دستگاه‌ها در سطح ملی در شورای عالی اشتغال و همچنین در سفرهای استانی در نظر گرفته شده است، و بانک توسعه تعاون نیز با حضور در طرح‌های ملی عاملیت پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی را بر عهده گرفته است.

مهدیان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران و صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با همکاری بانک‌های عامل، تاکید بسیاری بر رویکرد تخصیص وام به ایثارگران، همراه با ایجاد شغل دارند و این رویکرد باعث اثربخشی تسهیلات اعطایی بر جریان تولید کشور و کمک به رشد بخش های اقتصادی خواهد بود.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: شبکه شعب بانک در مسیر تسهیلگری برای پرداخت سریع و موثر تسهیلات به معرفی شدگان هدایت می‌شوند و همکاران بانک و صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با برگزاری جلسات پیوسته، مشکلات و چالش‌های پیش روی متقاضیان را مرتفع می‌نمایند.

گفتنی است در این جلسه سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، روح‌الله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی، علیرضا قیطاسی مدیرعامل بانک دی، علیرضا میرمحمدصادقی رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی، محمدحسن آزما مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران و حسن‌زاده مدیرکل اشتغال و کارآفرینی ایثارگران بنیاد شهید‌ و امور ایثارگران نیز مطالبی در خصوص تسهیل فرایندهای اعطای تسهیلات یاد شده مطرح نمودند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار