برندگان جشنواره تابان در بخش بیمه گذاران مشخص شدند

مراسم قرعه‌کشی جوایز جشنواره فروش ویژه تابان بیمه نوین برای بیمه‌گذاران برگزار شد. به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین، طی مراسم قرعه کشی که با حضور برخی مدیران و معاونان این شرکت برگزار شد، جشنواره تابان برندگان و...

مراسم قرعه‌کشی جوایز جشنواره فروش ویژه تابان بیمه نوین برای بیمه‌گذاران برگزار شد.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین، طی مراسم قرعه کشی که با حضور برخی مدیران و معاونان این شرکت برگزار شد، جشنواره تابان برندگان ویژه خود در بخش بیمه‌گذاران را شناخت.

بر اساس این گزارش، در جشنواره فروش ویژه تابان بیمه نوین که در مرداد ۱۴۰۱ برگزار شد، برای نخستین بار با هدف تشویق مشتریان به ضرورت بیمه و افزایش آگاهی در خصوص محصولات بیمه‌ای  و از سوی دیگر ایجاد انگیزه و افزایش توانمندی شبکه فروش، جوایزی در قالب کمک هزینه سفر برای دو گروه نماینده فروش و بیمه‌گذار در نظر گرفته شد.

مشتریان واجد شرایط در جشنواره تابان بر اساس شاخص‌هایی همچون میزان خرید، خوش حسابی و حق بیمه پرداختی در دو گروه بیمه‌های عمر و سایر محصولات بیمه‌ای ارائه شده در این جشنواره مورد ارزیابی قرار گرفتند که در هر گروه از مشتریان به قید قرعه یک برنده خوش شانس انتخاب شد و هدایای آنان در شعبه‌های قم و مشهد به آنان اهدا شد.

همچنین پیشتر ۶ نماینده برتر جشنواره تابان طی هفته‌های گذشته تعیین و جوایز آنان اهدا شد.

گفتنی است؛ شرکت بیمه نوین با هدف خلق ارزش برای مشتریان و ایجاد شرایط مناسب برای خرید محصولات ضروری بیمه‌ای با شرایط ویژه، تا پایان سال جاری جشنواره‌های فروش دیگری مانند جشنواره باران و… را نیز برنامه‌ریزی کرده است که در زمان مقتضی به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار