​برپایی ایستگاه فرهنگی شهدای بانک صادرات ایران در مراسم سالروز ارتحال امام خمینی (ره)

مراسم سی‌وچهارمین سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) با برپایی ایستگاه فرهنگی شهدای بانک صادرات ایران با فعالیت‌های متنوع فرهنگی و آموزشی برگزار شد.

به گزارش رصد روز  ،  به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، همزمان با ۱۴ خرداد و سی‌وچهارمین سالروز رحلت جانسوز امام خمینی(ره)، علاوه بر استان‌های مختلف کشور در تهران ایستگاه فرهنگی شهدای بانک صادرات ایران در حرم مطهر برپا و با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و آموزشی در بخش‌هایی مجزا، از زائران مرقد مطهر امام راحل استقبال شد.
غرفه خانواده با محوریت زنان در مکتب امام، غرفه مسابقات علمی فرهنگی با محوریت جهاد تبیین، غرفه امام و کودکان، غرفه معرفی شهدای بانک صادرات ایران، غرفه قول و سخنی با امام و غرفه رادیو روح‌اله از جمله برنامه‌های متنوع ایستگاه فرهنگی بانک صادرات ایران در مراسم ویژه حرم مطهر امام خمینی(ره) بود.
معرفی الگوهای موفق از زنان معاصر و تبیین اهمیت عفاف در جامعه، برگزاری مسابقه برای دختران و اهدای جوایز فرهنگی از برنامه‌های غرفه خانواده و زنان در مکتب امام بود که با استقبال دختران و بانوان همراه بود.
غرفه قول و سخنی با امام نیز از غرفه‌های فعال و پرطرفدار بانک صادرات ایران بود که جایگاهی برای حضور مردم و مسئولان فراهم کرده بود تا حرف و عهد و پیمان‌شان با امام را بنویسند و با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، تجدید عهد و پیمان کنند.
رادیو روح‌اله نیز در طول برگزاری مراسم، به همت ایستگاه فرهنگی شهدای بانک صادرات ایران فعال بود که ضمن پخش مستقیم فرمایشات رهبر معظم انقلاب، با تدارک و اجرای بخش‌های متنوع شامل مصاحبه با زائران، مصاحبه با خانواده شهدا، شعر و دکلمه‌خوانی از امام، پخش سرودهای فرهنگی، معرفی شهدای بانک صادرات ایران و پخش عرض ارادت‌های مردم با گویش‌ها و لهجه‌های مختلف، مورد استقبال خوب مخاطبان قرار گرفت.
برگزاری مسابقات علمی و فرهنگی از ابعاد زندگی و دیدگاه‌های امام و بیانیه گام دوم انقلاب از دیگر برنامه‌های متنوع ایستگاه فرهنگی شهدای بانک صادرات ایران بود که جوایزی نیز به مشارکت‌کنندگان تقدیم شد.
کودکان و نوجوانان نیز از دیگر مخاطبان ایستگاه فرهنگی بانک صادرات ایران بودند که برنامه‌های متنوع شامل شعر و دکلمه‌خوانی، نقاشی، مسابقه‌های فرهنگی با موضوع امام و کودکان و اهدای جوایز برای ایشان تدارک دیده شده بود.
ایستگاه فرهنگی شهدای بانک صادرات ایران با هدف امیدآفرینی و جهاد تبیین در ضلع شرقی حرم مطهر از ابتدای صبح روز ۱۴ خردادماه تا پایان مراسم دایر بود و با اجرای برنامه‌های متنوع مورد استقبال زائران، مردم و مسئولان قرار گرفت.
همچنین همزمان حوزه مقاومت بسیج شهدای بانک صادرات ایران نیز در مجموعه غرفه‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی حاضر بوده و به پذیرایی از زائران امام امت پرداختند.

3R7A9911.jpeg

3R7A9983.jpeg

3R7A0064.jpeg

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا