برگزاری «میزگرد پاسخگویی مدیران به مشتریان» در بانک دی به مناسبت هفته دولت

همزمان با آغاز هفته دولت و طی یک برنامه زمان بندی شده، مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره، جمعی از معاونان و مدیران ارشد بانک دی از روز شنبه ۴ شهریور الی چهارشنبه ۸ شهریور در «میزگرد پاسخگویی» به سوالات مشتریان پاسخ می‌دهند. به گزارش رصد روز، به ...

همزمان با آغاز هفته دولت و طی یک برنامه زمان بندی شده، مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره، جمعی از معاونان و مدیران ارشد بانک دی از روز شنبه ۴ شهریور الی چهارشنبه ۸ شهریور در «میزگرد پاسخگویی» به سوالات مشتریان پاسخ می‌دهند.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط‌عمومی بانک دی، میزگرد پاسخگویی با حضور مدیران ارشد و مسئولان معاونت امور شعب، مدیریت سرمایه انسانی و سرپرست اداره اختصاصی بانکداری ویژه بنیادشهید و امور ایثارگران از ۴ شهریور تا ۸ شهریور مطابق جدول اعلامی برگزار خواهد شد.

مشتریان و همکاران گرامی می‌توانند طی تماس با مرکز ارتباط با مشتریان بانک دی به شماره تلفن ۲۸۹۳۰، سوالات خود را با مدیران ارشد بانک دی در میان بگذارند.

همچنین به مناسبت «هفته دولت»، رییس و معاونان تمامی شعب بانک دی نیز در «میز خدمت اختصاصی هفته دولت» در شعبه به صورت مستقیم پاسخگوی مشتریان خواهند بود.

ردیف مدیران پاسخگو روز تاریخ حضور در مرکز ارتباط با مشتریان ساعت حضور در مرکز
۱ آقای امید امانداد؛ مدیریت امور سرمایه انسانی شنبه ۰۴‏/۰۶‏/۱۴۰۲ ۱۳ الی ۱۴
۲ علیرضا قیطاسی؛ مدیر عامل بانک یکشنبه ۰۵‏/۰۶‏/۱۴۰۲ ۱۰ الی ۱۱
۳ آقای امجد خضری؛ معاون شعب دوشنبه ۰۶‏/۰۶‏/۱۴۰۲ ۱۰ الی ۱۱
۴ آقای روح اله اکبری
(سرپرست اداره بانکداری اختصاصی ویژه بنیادشهید)
سه شنبه ۰۷‏/۰۶‏/۱۴۰۲ ۱۰ الی ۱۱
۵ اسماعیل جلیلی؛ رییس هیأت مدیره چهارشنبه ۰۸‏/۰۶‏/۱۴۰۲ ۷ الی ۹

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار