برگزاری نشست سالانه رؤسای شعب و نمایندگان برتر بیمه آرمان

نشست سالانه رؤسای شعب و نمایندگان برتر بیمه آرمان برگزار شد. به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان؛ همایش سالانه رؤسای شعب و نمایندگان برتر بیمه آرمان در تهران برگزار شد. گفتنی است این نشست سالانه با حضور اعضای هیئت مدیره ، م...

نشست سالانه رؤسای شعب و نمایندگان برتر بیمه آرمان برگزار شد.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان؛ همایش سالانه رؤسای شعب و نمایندگان برتر بیمه آرمان در تهران برگزار شد.

گفتنی است این نشست سالانه با حضور اعضای هیئت مدیره ، مدیرعامل، معاونین، مدیران ستادی، رؤسای شعب و همچنین نمایندگان شرکت بیمه آرمان طی ۲ روز و در هتل ارم تهران برگزار شد.

در این نشست ضمن ارائه گزارش عملکرد و تحلیل و بررسی موضوعات ، در ادامه به ترسیم اهداف شرکت بیمه آرمان در سال ۱۴۰۲ پرداخته شد.

خاطرنشان می شود : از نکات قابل ذکر این همایش جلسه پرسش و پاسخ میان مدیران ارشد بیمه آرمان با رؤسای شعب و نمایندگان بود که با طرح مشکلات و بررسی راهکارها ، با دستور اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل صورتجلسه اجرایی به تصویب نهایی رسید.

همچنین در پایان مراسم به رؤسای شعب و نمایندگان برتر با توجه به امتیاز دهی و همینطور شاخص رتبه بندی های صورت گرفته ؛ تندیس، لوح تقدیر و هدایای نقدی اهدا شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار