برگزاری پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی ۱۶ لغایت ۱۹ خرداد؛ حضور بیمه ملت در بزرگترین رویداد اقتصادی کشور

شرکت بیمه ملت به عنوان توانگرترین شرکت بیمه کشور با هدف ارائه محصولات و خدمات، در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) تهران ۱۴۰۲ به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای اقتصادی کشور حضور خواهد یافت.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی تهران ۱۴۰۲ به عنوان بزرگترین رویداد مالی منطقه خاورمیانه و یکی از مهمترین اجتماعات فعالان اقتصادی کشور با حضور شرکت‌های معتبر در حوزه بورس، بانک و بیمه از تاریخ ۱۶ لغایت ۱۹ خرداد ۱۴۰۲  در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد.

بیمه ملت به عنوان توانگرترین شرکت صنعت بیمه با هدف برقراری ارتباط مستقیم و مشاوره تخصصی در زمینه محصولات و خدمات خود در سالن ۳۵ محل دائمی نمایشگاه‌های تهران میزبان مدیران، کارشناسان و فعالان اقتصادی کشور خواهد بود.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی، زمینه ساز حضور سه ضلع اثرگذار بازارهای مالی شامل بازار پول، بازار بیمه و بازار سرمایه است تا در کنار یکدیگر با حضور در این نمایشگاه، زمینه‌های توسعه همکاری برای تامین مالی پروژه‌ها، افزایش دانش و بینش سرمایه‌گذاری فعالان اقتصادی و خدمات بیمه‌ای مورد نیاز پروژه‌ها را فراهم آورند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا