بهره مندی بیش از ۳۷ هزار نفر از تسهیلات جعاله بانک کارگشایی در سه ماه نخست امسال

بانک کارگشایی از ابتدای فروردین تا پایان خرداد ماه سال جاری، روزانه با پرداخت 422 فقره وام رفع احتیاجات ضروری به نیازهای ضروری مشتریان پاسخ داده است.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی از ابتدای فروردین تا پایان خرداد ماه سال جاری، روزانه با پرداخت ۴۲۲ فقره وام رفع احتیاجات ضروری به نیازهای ضروری مشتریان پاسخ داده است.

بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است که در این مدت ۳۷ هزار و ۹۸۰ نفر به ازای ترهین طلا به ارزش ۵ هزار و ۹۱۸ میلیارد ریال از تسهیلات جعاله ضروری بانک کارگشایی بهره مند شدند.
لازم به ذکر است، بانک کارگشایی طی سال گذشته به منظور رفع نیازهای فوری و ضروری متقاضیان نیز تعداد ۱۳۰ هزار و ۲۹ فقره تسهیلات جعاله به متقاضیان پرداخت کرده که ارزش ریالی آن بالغ بر ۲۰ هزار و ۸۷۷ میلیارد ریال است.
بانک کارگشایی در حال حاضر تسهیلات خرد جعاله رفع احتیاجات ضروری را با سقف فردی ۲۰۰ میلیون ریال و وام قرض الحسنه را با سقف فردی ۵۰ میلیون ریال به ترتیب در قبال ترهین ۱۰۰ و ۵۰ گرم طلا و جواهرات، توسط ۱۳شعبه و ۴۲ دایره فعال در سراسر کشور به متقاضیان پرداخت می کند.
بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحدهای بانک ملی ایران در سراسر کشور می کوشد تا با ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد در مواقع ضروری با حداقل زمان در ازای ترهین طلاآلات با پرداخت تسهیلات جعاله و وام قرض الحسنه برای کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و… در کنار مشتریان خود باشد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار