«به من چه مربوط» پذیرفتنی نیست

به گزارش رصد روز، نماینده مردم تهران در مجلس خواستار مدیریت قرارگاه کشوری توسط شخص رئیس جمهور برای ساماندهی صنعت دارو و تجهیزات پزشکی شد و گفت: امروز تأخیر در تصمیم‌گیری باعث بروز مشکلات شده لذا نیازمند تصمیمات شجاعانه و به هنگام هستیم.  ...

به گزارش رصد روز، نماینده مردم تهران در مجلس خواستار مدیریت قرارگاه کشوری توسط شخص رئیس جمهور برای ساماندهی صنعت دارو و تجهیزات پزشکی شد و گفت: امروز تأخیر در تصمیم‌گیری باعث بروز مشکلات شده لذا نیازمند تصمیمات شجاعانه و به هنگام هستیم.

 عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی در نشست علنی سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور، گفت: جناب آقای رئیس جمهور، چقدر هشدار، هشدار قدیمی، هشدار جدید، هشدار مجدد، کمبودهای وسیع و گسترده دارو، شیرخشک و تجهیزات پزشکی و نابسامانی در صنعت دارو. لازم است در این خصوص قرارگاه کشوری زیر نظر جنابعالی، با شخص جنابعالی با اصحاب تفکر، تدبیر، جسور و شجاع تشکیل و بن‌بست شکنی کنید، جسارت، جرأت و تدبیر همزمان در تصمیم گیری بهنگام.

وی ادامه داد: این چه وضعی است که هر وزیری را که به مجلس و کمیسیون ها احضار می کنیم، در ابعاد نظارتی مسئولیت بر عهده نمی گیرد، «به من چه مربوط» در دستگاه های مسئول پذیرفتنی نیست، تأخیر و آفات در عدم تصمیمات بهنگام و به موقع فراوان است، دیگر بس است، در برخی موضوعات تا کجا؛ نابه سامانی در حوزه های بین بخشی دارو، سلامت، تجهیزات نمونه اش است، دیگر فرافکنی مسئولان تراز بالای بس است، بن بست شکنی لازم است، سازمان برنامه و بودجه تقصیر را به گردن مجلس می اندازد، آن یکی تقصیر وزارت اقتصاد، آن یکی تقصیر وزارت بهداشت و بانک مرکزی؛ وضعیت رنجور صنعت داروسازی را دریابید، در تب و تاب بی برنامگی حکمرانی، بدقولی‌ها قرار دارد، آقای رئیسی، تأخیر آفت است.

وی ادامه داد: در مدیریت های کلان دولتی، ترک فعل های بزرگ را به موقع دریابید، الفُرصَه تمُّر مرِّ السَحاب، با جابه جایی چند مدیر، معاون و مسئول جزء جواب نمی دهد، تصمیم بگیرید، به موقع، به هنگام، با وصله و پینه نمی شود.

رفتم به طبیب
گفتم از غایت درد
بیماری عشق را چه باید کرد
خون دل و آب دیده شربت فرمود
گفتم که غذا !
گفت جگر باید خرد !

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار