بیمه دانا هزینه درمان دانش‌آموزان مسموم شده را پرداخت می‌کند

شرکت بیمه دانا هزینه درمان دانش آموزان دختری را که اخیرا دچار مسمومیت شده‌اند، پرداخت می‌کند. به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، محسن کریمی رئیس شعبه قم در گفت‌وگویی با اشاره به حوادث رخ داده اخیر در این شهر که منجر به مسم...

شرکت بیمه دانا هزینه درمان دانش آموزان دختری را که اخیرا دچار مسمومیت شده‌اند، پرداخت می‌کند.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، محسن کریمی رئیس شعبه قم در گفت‌وگویی با اشاره به حوادث رخ داده اخیر در این شهر که منجر به مسمومیت تعدادی از دانش آموزان دختر شد، اعلام کرد: با توجه به تفاهم‌نامه امضا شده بین شرکت بیمه دانا و وزارت آموزش و پرورش در خصوص بیمه‌نامه حوادث تحصیلی دانش‌آموزان، هزینه درمان تمامی این دانش‌آموزان که در بیمارستان‌های قم بستری و تحت درمان قرار دارند، بر عهده این شرکت است.

وی با اشاره به اینکه مسئولان این شعبه با هماهنگی و همراهی مدیران رفاه آموزش و پرورش قم، با دانش‌آموزان بستری شده در بیمارستان‌های این شهر دیدار و از آنها عیادت کردند، افزود: والدین این دانش‌آموزان از بابت رسیدگی و نحوه درمان فرزندان خود هیچگونه نگرانی نداشته باشند، زیرا طبق مذاکرات صورت گرفته، تمامی بیمارستان‌های طرف قرارداد و حتی بیمارستان‌هایی که طرف قرارداد این شرکت نیستند نیز آماده پذیرش مصدومان احتمالی به منظور بستری و درمان دانش‌آموزان تحت پوشش شرکت بیمه دانا هستند.

همچنین گفتنی است در پی اقدامات مناسب و به‌موقع شعبه قم بیمه دانا در سرعت پذیرش و درمان رایگان دانش‌آموزان بستری شده در این شهر، آموزش و پرورش قم از رئیس و سایر کارکنان این شعبه تقدیر و تشکر کرد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط