بیوگرافی آرام جوینده همسر سپهر حیدری + تصاویر

به گزارش رصد روز ، بیوگرافی آرام جوینده همسر سپهر حیدری بازیکن و مهاجم سابق تیم قرمز پوش پایتخت از فعالیتهای قابل توجه این چهره خبر می دهد. آرام جوینده متولد شهریور ماه دهه ۷۰ است که البته سال تولد خود را در صفحه اجتماعی اش قید نکرده است. این چهره که در سال ۹۶ با سپهر حیدری ازدواج کرد ماحصل ازدواجشان دو فزرند به نامهای دیاکو و آروکو است. فرزند بزرگ این زوج ۴ سال دارد و فزرند کوچکشان یکساله است.

بیوگرافی آرام جوینده همسر سپهر حیدری (2)

بیوگرافی آرام جوینده همسر سپهر حیدری

 

تصاویر خصوصی آرام جوینده همسر سپهر حیدری مورد توجه فعالان مد قرار دارد. این چهره که از فعالان فضای مجازی است. برخی اعتقاد دارند آرام جوینده قبل از عمل چهره ای متقفاوت داشت که البته سوابق تصاویر او در فضای مجازی این موضوع را تأئید نمی کند.

بیوگرافی آرام جوینده همسر سپهر حیدری (5)

این چهره که البته کار تبلیغات را نیز در صفحه خود انجام می دهد چندی پیش با گذاشتن یک استوری که در آن کیفش نمایش داده می شد موجب واکنش برخی ها شد. او در حال حاضر صاحب سالن زیبایی و ارایشگری است و به برخی چهره ی جذاب او را در ارتباط با فضای شغلی اش می دانند.

بیوگرافی آرام جوینده همسر سپهر حیدری (8)

راه اندازی اینستاگرام پسرش دیاکو که فالورهای قابل توجهی دارد نشان میدهد که خانواده حیدری قصد دارند تا حضور فعالی در فضای مجازی داشته باشند. آرام جوینده در حال حاضر ۲۱۸ k  فالوور دارد که در هایلایت استوری هایش خبری از تبلیغات نیست.

ورزش ، حضور در فضای مجازی و تفریحات خانوادگی از علایق آرام جوینده است و البته این موضوع را نیز باید در نظر گرفت که علیرغم داشتن سالن زیبایی اما هرگز در هیچیک از پست هایش تبیلغی برای سالن آرایشی اش دیده نمی شود.

بیوگرافی آرام جوینده همسر سپهر حیدری (1)

شاید جنجالی ترین پست او به انتشار فیلم تولد فرزندش بر می گردد که گویا در پاسخ به برخی ها اقدام به انتشار این فیلم کرده بود.

تصاویر و عکسهای این زوج در کنار هم نشان میدهد که ارتباطی بسیار زیبایی با هم دارند و سپهر حیدری نیز در یکی از گفتگوهایش گفته بود که همسرش بهترین رفیق اوست.

بیوگرافی آرام جوینده همسر سپهر حیدری (6)

آرام جوینده کلکسیونی از استایل های شیک و لاکچری کژوال تابستانی و زمستانی خود را به اشتراک گذاشته و بخشی از اکسسوری های وی را می توان مشاهده کرد. در اینستاگرامش، شبنم علی خانی، بهنوش بختیاری، جورجینا رودریگزر و فرنوش شیخی را دنبال می کند.

بیوگرافی آرام جوینده همسر سپهر حیدری (7)

عمل های زیبایی آرام جوینده پیش از ازدواج با سپهر حیدری، از پرسش هایی است که کاربرانش در کامنت ها از او سوال میکنند. به هر حال، آرام جوینده از طرفداران برند نایک و گوچی بوده و بعضا نام برند لباس هایی که بر تن دارد به عنوان هشتگ زیر پست هایش درج می کند که باعث دیده شدن بهتر و بیشتر تصاویر او در اینستاگرام شود.

یکی دیگر از خصوصیات آرام جوینده را باید علاقمندی او به سفر دانست. حضور او در کنار سپهر حیدری در مراسم انتخاب بهترینهای فوتبال جهان که در دوبی برگزار شد این موضوع را اثبات میکند. هرچند که حضور این چهره در آن مراسم کم حاشیه نبود اما حضور آنها برای سال جدید میلاد در دوبی نشان میدهد که آرام جوینده و سپهر حیدری اهل مسافرتهای خوب و لاکچری هستند.

آرام جوینده انتخاب بهترین بازیکن فوتبال جهان آرام جوینده انتخاب بهترین بازیکن فوتبال جهان

عکس آرام جوینده در کنار روبروتو مانچینی با برخی انتقادات همراه بود که مهمترین آنها لباسی بود که او به تن داشت.

آرام جوینده انتخاب بهترین بازیکن فوتبال جهان 2

به تازگی نیز او همسرش سپهر حیدری در زمینه اخذ اقامت در امارات فعالیت می کنند که به گفته سپهر حیدری بازیکن سابق پرسپولیس کل فرآیند اخد اقامت در این کشور از طریق ثبت شرکت زیر نظر او انجام می گیرد.  آرام جوینده و سپهر حیدری مدتی است که در این کشور حضور دارند.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @emirates.333

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا