بیوگرافی حسن شکوهی همسر ساناز هرندی

بیوگرافی حسن شکوهی همسر سازناز هرندی که با بازی که  در سالهای گذشته در آثار مهران مدیری به شهرت رسید نشان می دهد که وی متولد 1350 است و جدا از کار بازیگری مدیریت تولید آثار زیادی را بر عهده داشت.

به گزارش رصد روز ، بیوگرافی حسن شکوهی همسر ساناز هرندی که با بازی که  در سالهای گذشته در آثار مهران مدیری به شهرت رسید نشان می دهد که وی متولد ۱۳۵۰ است و جدا از کار بازیگری مدیریت تولید آثار زیادی را بر عهده داشت.

حسن شکوهی در دومین روز خرداد ۱۳۵۰ در تهران متولد شد. او دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته مکانیک ،بازیگر ، مدیر تولید پروژه های سینمایی و سریال های تلویزیونی است و با بازی در سریال برره و عینک دودی و به کجا چنین شتابان به شهرت رسید.

بیوگرافی حسن شکوهی همسر ساناز هرندی

از سال ۱۳۷۲ – تاکنون در عرصه فیلم و سریال ایرانی حضور دارد و بیشتر در پشت صحنه به عنوان مدیر تولید فعالیت داشته و آثار کمی در کارنامه هنری ایشان به عنوان بازیگر ثبت شده است.

وی از سال ۱۳۷۲ با بازی در فیلم همه دختران من به کارگردانی و نویسندگی اسماعیل سلطانیان بطور حرفه ای وارد بازیگری شد و سپس در سال ۱۳۷۸ در فیلم سینمایی عینک دودی به کارگردانی محمد حسین لطیفی در کنار بازیگرانی چون : ایرج طهماسب، فاطمه معتمد آریا، پانته آ بهرام، فقیه سلطانی، جمیله شیخی، سعید پیردوست و … ایفای نقش کرد.

شکوهی به عنوان بازیگری در فیلم ها و سریال هایی چون سیسیلی‌هاچک ، الم شنگه ، بی‌دل ، دست‌های خالی ، هر چی تو بخوای ، باغ آلوچه ، توکیو بدون توقف ، عینک دودی ، همه دختران من ، پاورچین و نقطه چین ، شب‌های برره ، روز رفتن ، به کجا چنین شتابان و … حضود داشته است.

 

بیوگرافی حسن شکوهی همسر ساناز هرندی

آقای شکوهی سالها پیش ازدواج کرده و دارای دو فرزند پسر می باشد که هر دو ازدواج کردند و صاحب نوه به نام سپنتا شده است.

ازدواج مجدد حسن شکوهی

ازدواج مجدد حسن شکوهی و همسر جدیدش

بازیگر نقش غول برره در اول خرداد ۱۴۰۰ خبر از ازدواج مجدد خود داد و با انتشار عکسی از همسر جدیدش ساناز هرندی منشی صحنه خبر داد که دوباره ازدواج کرده است . البته مشخص نیست که او از همسر از اولش که در عکس مشاهده میکنید جدا شده یا نه و اگر جدا شده اسن در سکوت خبری بوده است

بیوگرافی و عکس های جدید حسن شکوهی بازیگر + عکس همسر جدیدش

بیوگرافی حسن شکوهی همسر ساناز هرندی

شکوهی در سال ۱۳۸۱ با سریال پاور چین به کارگردانی مهران مدیری وارد قاب تلویزیون شد و سپس در سریال نقطه چین و در سریال به کجا چنین شتابان به کارگردانی ابوالقاسم طالبی در سال ۱۳۸۸ بازی کرد

ماجرای خونریزی مغزی

بعد ایفای نقش در سریال به کجا چنین شتابات ، حالا چند سالی می‌گذرد که از او در تلویزیون و سینما خبری نیست.

شکوهی بعد از سریال به کجا چنین شتابان دچار عارضه می‌شود و گذراندن دوران نقاهت در بیمارستان و منزل، او را از فضای فیلم و سریال دور می‌کند. دورانی که حدوداً ۶ سال به طول کشید

 

 

 

فیلم های سینمایی حسن شکوهی

سیسیلی ‌ها (۱۳۹۰)

چک (۱۳۹۰)

الم شنگه (۱۳۸۹)

بی‌دل (۱۳۸۹)

دست‌های خالی (۱۳۸۵)

هر چی تو بخوای (۱۳۸۵)

باغ آلوچه (۱۳۸۴)

توکیو بدون توقف (۱۳۸۱)

عینک دودی (۱۳۷۸)

همه دختران من (۱۳۷۲)

مجموعه تلویزیونی

پاورچین (۱۳۸۱)

نقطه چین (۱۳۸۲)

شب‌های برره (۱۳۸۴)

روز رفتن (۱۳۸۵)

به کجا شتابان

 

 

بیوگرافی حسن شکوهی همسر ساناز هرندی

صفحه رسمی این بازیگر با نشانی hassan_shokouhi_official فعال است که به تازگی با انتشار زیر خبر از ازدواجش را رسانه ای کرد.

حسن شکوهی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی سال ۱۳۵۰ چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار حسن شکوهی می‌توان به بازیگری در سریال شب‌های برره، سریال به کجا چنین شتابان و فیلم توکیو بدون توقف اشاره کرد.

حسن شکوهی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۷۲ در ۲۲ سالگی در فیلم همه‌ی دختران من به کارگردانی اسماعیل سلطانیان بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال شب‌های برره، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای حسن شکوهی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون فردوس کاویانی، نادیا دلدار گلچین، نسرین مقانلو و علی مصفا را تجربه کرد.

حسن شکوهی در سال ۱۳۸۴ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۲ فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم حسن شکوهی در این سال، بازیگری در فیلم باغ آلوچه به کارگردانی بهروز شعیبی و سریال شب‌های برره به کارگردانی مهران مدیری محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی حسن شکوهی بازی در سریال شب‌های برره بوده است. حسن شکوهی سال ۱۳۸۴ در ۳۴ سالگی در سریال شب‌های برره نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مهران مدیری همکاری داشته است. حسن شکوهی توانست با بازی در سریال شب‌های برره تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مهران مدیری، سیامک انصاری، سعید پیردوست و محمد شیری بر تجارب او افزود.

حسن شکوهی علاوه‌بر سریال شب‌های برره، سال ۱۳۸۸ در ۳۸ سالگی در سریال به کجا چنین شتابان نیز بازی کرده است. حسن شکوهی این‌بار با ابوالقاسم طالبی یعنی کارگردان سریال به کجا چنین شتابان و هنرمندانی چون بابک حمیدیان، رضا رویگری، آهو خردمند و نگین صدق‌گویا همکاری داشت.

 

بیوگرافی حسن شکوهی همسر ساناز هرندی

 

با اینکه او را بیشتر بعنوان بازیگر می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. حسن شکوهی علاوه‌بر بازیگر به‌عنوان مدیر تولید، مجری طرح و تهیه کننده نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین آثار وی در حرفه‌ی مدیر تولید، سریال شب‌های برره، سریال جایزه بزرگ، سریال پاورچین و سریال نقطه‌چین است. مهم‌ترین آثار او در حرفه‌ی مجری طرح، سریال به کجا چنین شتابان و فیلم هر چی تو بخوای است. مهم‌ترین اثر حسن شکوهی در حرفه‌ی تهیه کننده، سریال به کجا چنین شتابان است.

در این سال‌ها وی با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران علی کاظمی با ۵ مرتبه، ساعد هدایتی با ۴ مرتبه، سعید پیردوست با ۴ مرتبه، ابراهیم آبادی با ۳ مرتبه و سید جلال طباطبایی با ۲ مرتبه بیشترین همکاری را با او داشته‌اند.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی حسن شکوهی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. او را باید بیشتر بازیگر سینما بدانیم چرا که ۷۷% آثار وی سینمایی و ۲۳% آثارش تلویزیونی است. در واقع او از مجموع ۹ اثری که در کارنامه دارد، در ۷ اثر در سینما با نام‌های فیلم چک، فیلم دست‌های خالی، فیلم هر چی تو بخوای، فیلم باغ آلوچه، فیلم توکیو بدون توقف، فیلم عینک دودی و فیلم همه‌ی دختران من به ایفای نقش پرداخته و در ۲ اثر در تلویزیون با نام‌های سریال به کجا چنین شتابان و سریال شب‌های برره بازی کرده است.

اینستاگرام وی یکی از راه‌های ارتباطی او با مخاطبانش است. او در اینستاگرام بیش از ۳۰،۶۱۰ نفر دنبال‌کننده دارد و بیش از ۴،۲۵۹ نفر را دنبال می‌کند. همچنین حسن شکوهی تاکنون در اینستاگرام بیش از ۱۹۵ پست بارگذاری کرده است. وی فعالیت خود در اینستاگرام را از تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ شروع کرده است و تاکنون برای اولین پست او بیش از ۴،۰۰۵ لایک و ۲۱۱ نظر ثبت شده است. شاید جالب باشد بدانید که پرلایک‌ترین یا همان محبوب‌ترین پست اینستاگرامی او تاکنون بیش از ۵،۹۲۱ لایک خورده است، همچنین برای پرکامنت‌ترین یا همان پربحث‌ترین پست اینستاگرامی او تاکنون بیش از ۶۴۹ نظر ثبت شده است.

 

بیوگرافی حسن شکوهی همسر ساناز هرندی

 

در مجموع در کارنامه ۴۷ ساله و بیوگرافی او آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی وی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار او در منظوم سر بزنید. همه ۹ اثر مهم او در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار وی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر او در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی او درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی او بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال شب‌های برره محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی او کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم هر چی تو بخوای محسوب می‌شود.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار