بیوگرافی علی انصاریان بازیکن سابق پرسپولیس

به گزارش رصد روز ، بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان دوره پر فراز و نشیبی را نشان می دهد از جابجایی در تیمهای مختلف تا آمدن به تیم آبی پوش پوش پایتخت همه و همه او را تبدیل به یک شخصیت جنجالی کرد. علی انصاریان فوتبال خود را به صورت حرفه‌ایی در سال ۱۳۷۵ از تیم فوتبال فجرسپاسی شروع‌کرد و بعد از آن در سال ۱۳۷۷به تیم پرسپولیس رفت. در سال۱۳۸۵ در اقدامی پرحاشیه برای فوتبال دوستان از تیم پرسپولیس تهران به تیم استقلال تهران رفت که البته یک فصل بیشتر دراین تیم‌بازی نکرد.وی سابقه بازی در تیم‌های دیگر چون باشگاه فوتبال شهرداری تبریز، سایپا،استقلال اهواز،شاهین‌ بوشهر،استیل‌آذین وگسترش فولاد را نیز داراست.علی انصاریان در سال ۱۳۹۰ و در سن ۳۴ سالگی در تیم شاهین بوشهر از دنیای حرفه‌ایی فوتبال در قامت بازیکن خداحافظی کرد.

 

زندگینامه علی انصاریان

 

از بازیگری تا اجرا 

 

در ادامه بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان می خوانیم ؛ وی در خرداد ۱۳۹۰ آهنگی به نام «شدید» را به بازار موسیقی عرضه کرد که بعد از آن خوانندگی را ادامه نداد. بیوگرافی و زندگینامه علی انصاریان از سینما هم رد می شود. او در فیلمهای سینمایی رمانتیسم عماد و طوبا ، کلوپ همسران ، اژدر ، حس خوب زندگی ، دو روز تا ماندن ، حکم تیر ، شروع یک پایان ، کلاف و پاداش سکوت به ایفای نقش پرداخته است.

در ادامه بیوگرافی علی انصاریان میخوانیم ؛ او همچنین در مجموعه های تلویزیونی داغون ترین ، زیر آسمان شهر ، چارخونه ، خانه اجاره ای ، غنچه های سحر ، نقطه چین ، محکومین ، کیمیا و سرزده به عنوان بازیگر جلوی دورین رفت.

 

زندگینامه علی انصاریان

 

حضور در شبکه خانگی 

در ادامه بیوگرافی انصاریانو زندگینامه علی انصاریان می خوانیم ؛ حضور او را در شام ایرانی ، آسپرین و هدیه مشاهده می کنیم انصاریان همینطور در چند برنامه تلویزیونی و اینترنتی به عنوان مجری به اجرا پرداخته است زابیواکا (۱۳۹۷) تلویزیون اینترنتی آیو ، ورزشگاه (۱۳۹۷) شبکه پنج ، مسابقه منچ (۱۳۹۸) شبکه پنج و برنامه اینترنتی پانوراما ۱۳۹۹ از جمله اجراهای او به عنوان مجری می باشد.

 

زندگینامه علی انصاریان

 

اظهارات در برنامه ویتامین ۳

انصاریان در دی ماه ۹۱ در برنامه زنده تلویزیونی «ویتامین ۳» در شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران به همراه مادرش حاضر شد. وی در بخشی از اظهاراتش انتقال به استقلال پس از سال‌ها حضور در پرسپولیس را بزرگ‌ترین اشتباه زندگی خود عنوان و تأکید کرد شرایطی به‌وجود آمد که مجبور به این کار شد.

حواشی برنامه زابیواکا

بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان  البته از حاشیه هم برخوردار است. حواشی اصلی برنامه مربوط به علی انصاریان است که در بخشی از برنامه به نام «سخن بزرگان» با خواندن اشعاری از ترانه‌های خوانندگان «لس آنجلسی»، همواره حواشی زیادی ایجاد کرده‌است که گفته می‌شود این عملکرد او در ده روز اجرا باعث دریافت ۱۴۰ تذکر از سمت سازمان صداو سیما شده‌است. یکی از این خواننده‌ها شهرام شب‌پره بود که شوخی انصاریان با یکی از ترانه‌هایش موجب اعتراض و واکنش از سوی او شد.

یکی از قسمت‌های ماجراساز این برنامه نام بردن مهمان خارجی برنامه از گوگوش به عنوان خواننده مورد علاقه‌اش بود. واکنش مجریان برنامه علی انصاریان و مجید یاسر به این اتفاق باعث شد تا کلیپ‌های این قسمت از برنامه از پربازدیدترین کلیپ‌های صفحات مجازی باشد.

این ماجرا تا جایی پیش رفت که شایعاتی در مورد ممنوع‌التصویر شدن هر دو مجری در فضای مجازی منتشر شد که با حضور مجدد آن‌ها در برنامه تکذیب شد.

حواشی برنامه ورزشگاه

در ادامه بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان میخوانیم ؛ در اواخر سال نود هفت در شبکه تهران مجری برنامه ورزشگاه شد.این برنامه که به دلیل جام ملت های آسیا شکل گرفته بود قرار شد که با اجرای انصاریان ادامه یابد.انصاریان در یکی از قسمت های این برنامه ادای یکی از مجریان افغانستانی را در آورد و مجبور شد چند روز بعد عذر خواهی کند.بعد از این اتفاق انصاریان به طرز نامعلومی دیگر در برنامه ورزشگاه دیده نشد.

زندگینامه علی انصاریان

 

ییوگرافی علی انصاریان و و زندگینامه علی انصاریان ؛

فوتبالیست ایرانی ۱۴ تیر ۱۳۵۶در تهران به دنیا آمده و یک خواهر و یک برادر دارد.
پدرش فوت کرده و نام مادرش حاجیه خانم سادات شاه ولایتی بوده و یک برادر بزرگتر به اسم محمد و یک خواهر به اسم فاطمه دارد که ازدواج کرده و اسم دامادشون حامد اژدری است.

 

او دارای قد ۱۸۳ سانتی‌متر و بازیکن بازنشسته فوتبال است که در پست مدافع توپ می زد.
وی علاوه بر ورزشکار بودن در عرصه خوانندگی و بازیگری نیز فعالیت دارد.

 

زندگینامه علی انصاریان

کار کردن در کودکی و شغل

در ادامه بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان می خوانیم ؛ او گفته است من در خانواده متوسط بزرگ شدم و منزل بسیار کوچک داشتیم تابستان که میشود با برادرم محمد بلال و آلاسکا می‌فروختیم و بعد از آن در قاب سازی ،تراشکاری، مکانیکی کار کردم تا پول اتوبوسی را کرد بای تمرین می‌رفتم بتوانم تامین کنم.

بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان

عکس اینستاگرام علی انصاریان

من با شرایط سختی به اینجا رسیدم و هرچه دارم از پدر و مادرم دارم.
زمان نصب موفق شدن ۷۰ درصد درآمدم را به پدر و مادرم می‌دادم و الویت من همیشه خانواده‌ام بوده است.

بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان

نحوه شروع فوتبال

در ادامه بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان میخوانیم ؛ بازیکن اسبق فوتبال به گفته خودش به طور اتفاقی فوتبالیست شده و از بین ۵ هزار نفر چند نفر انتخاب شده که در تیم تهران بازی کنیم بعد از آن هم به تیم نوجوانان پیام رفته مدتی نیز در تیم بانک سپاه و بعد از آن به بانک ملی پیوستم.

سپس در باشگاه های حرفه ای مانند فجرسپاسی شیراز و پرسپولیس و استقلال و سایپا ، شهرداری تبریز ،استیل آذین، استقلال اهواز بازی کرد.
این بازیکن در زمان فعالیت اش بازیکن جنجالی و پر حاشیه ای بوده و همیشه از طرف دو تیم مورد انتقاد قرار می‌گرفت.

 

بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان

نگه داری از مادر

انصاریان در خانواده کم‌جمعیت بزرگ شده و در همه جا و همه عکس های دونفره همیشه با مادرش است و میگوید دوست دارم تا جان در بدن دارم به مادرم خدمت کنم‌.
او مادرش را کول می کند و همیشه مراقب و مواظبش بوده و به قول معروف پسری مطیع و آرام و مهربان خانواده اش می باشد.

عکس علی انصاریان و مادرش

بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان

ازدواج و همسر

علی انصاریان مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است و اما چندی پیش عکسی به عنوان همسرش رسانه ها منتشر شده است که گویا عکس خواهرش می باشد.

عکس علی انصاریان و خواهرش

بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان

علت ازدواج نکردن

در ادامه بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان میخوانیم ؛ فوتبالیست سابق در مصاحبه گفته است من می خواهم برای ازدواج ،تنها انسان بودن مهم است و ثروت و زیبایی و شهرت برایم اهمیت ندارد زیرا قرار است در آینده مادر فرزندانم باشد و برایم مهم است چه کسی فرزندان را تربیت خواهد کرد.
او گفته است شرط من برای ازدواج این است که خانه ای بگیرم که مادرم طبقه بالای زندگی کند و همیشه بالای سرم باشد. مادر من واقعا شرایط سختی را گذرانده است چهلم پدرم بود که مادر مادرم نیز فوت کرد و برای همین مادرم شرایط سختی را تحمل کرده است.

بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان

اخلاق و خصوصیات فردی

علی بسیار فردی ساده و آرام است و به قول خودش همیشه در لاک خودش فرو رفته و با کسی کاری ندارد وی می گوید آدم بخشنده ای هستم اما هرگز فراموش نمیکنم.

بیوگرافی علی انصاریان زندگینامه علی انصاریان

عاشق بازیگری و هنر می باشد و فوتبال را کنار گذاشته و همه دغدغه اش هنر و بازیگری می باشد.

 

ورود به بازیگری

در ادامه بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان میخوانیم ؛ اولین بازی وی در سکانس کوتاه در زیر آسمان شهر بود
بعد از علی انصاریان دومین فوتبالیستی که وارد حرفه بازیگری شد پژمان جمشیدی بود که بعد از فوتبال و خداحافظی از مستطیل سبز به دنیای سینما و بازیگری وارد شدند.
او در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است.

این فوتبالیست هنرمند که مرز ۴۲ سالگی را رد کرده است میگوید که هنوز تصمیمی برای ازدواج نگرفته

ممنوع التصویری

در سال ۱۳۹۷ در یک شبکه اینترنتی تازه تاسیس به عنوان کارشناس جام جهانی حضور یافت

 

وی که بسیار خوش خنده و خوش اخلاق است در این برنامه بحث های غیر فوتبال میکرد.

شیطنت در مصاحبه با مهمان خارجی برنامه که از او پرسیدند خواننده مورد علاقه ات چه کسی است و مهامن برنامه که با وضعیت صدا و سیما آشنت نبود گفت گوگوش! علی عنصاریان با  سوژه کردن این موضوع برای چند دقیقه ای قهقه زد

اینچند دقیقه در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرد.

Ali Ansarian Biography

او همچنین در بخش دیگری از برنامه با عصبانیت از گرانی ها و تورم از دولت انتقاد کرد و همین باعث شد که به مدتی ممنوع التصویر شده و از تلویزیون دور گردد.

بیوگرافی علی انصاریان زندگینامه علی انصاریان

البته خبر ممنوع التوصری در برخی از رسانه ها تکذیب شد ولی این چهره معروف مدتی از تلویززیون به دور ماند.

شوخی با جواد کاظمیان

علی انصاریان همیشه یکی از چهره های شوخ طبع کشورمان بوده است که با همه چی شوخی میکند و برای همین است که در بین مردم محبوبیت زیادی دارد.

یکی از جالب ترین شوخی هایی که انجام داده با جواد کاظمیان است.

جواد کاظمیان تولد یکی از بازیگران ایتالیایی را که مورد علاقه اش است لایک کرد و همین موجب شد که علی انصاریان با او شوخی کند و با انتشار عکس زیر بگوید که او با این بازیگر ایتالیایی رابطه دارد

بیوگرافی علی انصاریان زندگینامه علی انصاریان بیوگرافی علی انصاریان زندگینامه علی انصاریان

ماجرای دلخوری افغانی ها از او

در ادامه بیوگرافی علی انصاریان و زندگینامه علی انصاریان میخوانیم ؛در مسابقات گروهی جام ملت های آسیا که در دی ماه ۱۳۹۷ در امارات برگزار میشد بازی ایران و یمن با گزارش یکی از گزارشگران افغانی همراه بود که او درباره سانسورهای تلویزیون ایران هنگاه پخش تماشاگران کنایه زده بود

علی انصاریان هم به این کنایه گزارشگر افغانی واکنش نشان داد و گفت که بهتر از یادتان نرود که شما مدیون ایرانیها هستید که این حرف او واکنش های زیادی را به همراه داشت

هرچند که علی انصاریان از مردم افغانستان عذرخواهی کرد و گفت من بی احترامی نکردم.

بیوگرافی علی انصاریان زندگینامه علی انصاریان

بیماری کرونا

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس که به کرونا به مبتلا شده است، با وخامت حالش در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.

علی انصاریان که چند روزی بود به کرونا مبتلا شده بود ، با وخامت حالش در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.

انصاریان با پایین آمدن سطح اکسیژن خونش در بیمارستان بستری شده و پزشکان درحال انجام مراحل درمان او بودند.

حامد اژدری همسر خواهر علی انصاریان که ساعاتی پیش نیز در مورد آخرین شرایط او با “ورزش سه” گفتگو کرده بود، دقایقی پیش آخرین شرایط او را تشریح کرد و از بهبود نسبی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس خبر داد.

بیوگرافی علی انصاریان زندگینامه علی انصاریان

او حرف هایش را اینگونه آغاز کرد و گفت:« علی  همچنان در بخش مراقبت های ویژه حضور دارد، ولی خوشبختانه شرایطش یک مقدار پایدارتر شده؛ به لطف خدا و دعای هموطنان و زحمات کادر‌ درمان فعلا روند منفی بیماری متوقف شده است.»

 

 

 

 

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا