تامین اکسیژن رایگان مراکز درمانی توسط فولاد مبارکه نجات بخش شد

به گزارش رصد روز، سید رسول خلیفه سلطانی با تاکید بر اهمیت ایفای مسئولیت اجتماعی شرکت فولاد مبارکه اظهار داشت: در ایام کرونا، شرکت فولاد مبارکه، اکسیژن مراکز درمانی برخی از استان های کشور را تامین کرد و ماهیت این موضوع را زمانی می توان متوجه شد که چنین اتفاقی نمی افتاد و تلفات کرونا چندین برابر می شد.

وی افزود: با شیوع کرونا اگر اهتمام شرکت فولاد مبارکه نبود و چنین صنعتی در کشور وجود نداشت، قطعا با مراکز درمانی با مسائل جدی در حوزه سلامت روبرو می شدند.

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران تصریح کرد: امکاناتی که در کشور ما به ویژه در شرکت فولاد مبارکه وجود دارد و تعهد این شرکت در حفظ سلامت جامعه باعث شد بحران جهانی کرونا را با کمترین آمار فوتی طی کنیم.

وی اضافه کرد: هیچ گاه نباید اقدام تامین رایگان اکسیژن مراکز درمانی توسط شرکت فولاد مبارکه را ساده پنداشت چراکه با شیوع کرونا این بخش صنعت بود که به کمک مراکز درمانی در تامین اکسیژن شتافت و نجات بخش شد.

خلیفه سلطانی تاکید کرد: کارخانه های تولید اکسیژن به تنهایی قادر به تامین اکسیژن مراکز درمانی نبودند و لازم است، اهمیت اقدام شرکت فولاد مبارکه و بخش صنعت در تامین اکسیژن آن هم به صورت رایگان را به جامعه تفهیم کرد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

روابط عمومی فولاد مبارکه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا