تجلیل مدیرعامل و هیئت مدیره بیمه آرمان از علیرضا بیانیان‎

در راستای تجلیل از مقام والای معلم و با هدف تقدیر از پیشکسوتان صنعت بیمه ، در روز معلم از علیرضا بیانیان مدیرعامل اسبق بیمه آرمان در همایش نشست سالانه رؤسای شعب و نمایندگان برتر این شرکت تجلیل بعمل آمد. به گزارش رصد روز، به نقل از روابط ع...

در راستای تجلیل از مقام والای معلم و با هدف تقدیر از پیشکسوتان صنعت بیمه ، در روز معلم از علیرضا بیانیان مدیرعامل اسبق بیمه آرمان در همایش نشست سالانه رؤسای شعب و نمایندگان برتر این شرکت تجلیل بعمل آمد.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان علیرضا بیانیان که سالها سکان هدایت بیمه آرمان را عهده دار بود توسط  دکتر مجید قلی پور مدیرعامل ؛ دکتر حمیدرضا امیرحسنخانی نایب رئیس هیات مدیره و معاون اجرایی و ‌ همچنین دکتر داوود الماسی عضو و دبیر هیئت مدیره بیمه آرمان با اهدای تقدیرنامه مورد تجلیل قرار گرفت .

در این مراسم مجید قلی پور با آرزوی سلامتی برای ایشان از بیانیان به عنوان گنجینه ارزشمند علم و تجربه در صنعت بیمه یاد کرد و در ادامه علیرضا بیانیان طی سخنانی کوتاه با قدردانی از این اقدام مدیرعامل و همینطور اعضای هیئت مدیره ، برای پیشرفت روز افزون بیمه آرمان و همینطور تعالی این شرکت در صنعت بیمه آرزوی موفقیت کرد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار