تحویل ۲۰ هزار مسکن نیمه‌تمام شهرهای جدید تا پایان سال

معاون وزیر راه و شهرسازی از تحویل ۵۰ درصد مساکن مهر نیمه تمام شهرهای جدید تا پایان سال خبر داد و گفت: تا پایان سال ۲۰ هزار مسکن مهر تحویل متقاضیان می‌شود. به گزارش رصد روز، علیرضا جعفری یادآور شد: زمانی که به شهرهای جدید آمدم، حدود ۶۰ هزا...

معاون وزیر راه و شهرسازی از تحویل ۵۰ درصد مساکن مهر نیمه تمام شهرهای جدید تا پایان سال خبر داد و گفت: تا پایان سال ۲۰ هزار مسکن مهر تحویل متقاضیان می‌شود.

به گزارش رصد روز، علیرضا جعفری یادآور شد: زمانی که به شهرهای جدید آمدم، حدود ۶۰ هزار واحد نیمه تمام مسکن مهر در شهرهای جدید سراسر کشور داشتیم.

وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته طی ماه‌های اخیر تاکنون ۱۰ هزار واحد این تعداد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا آخر امسال نیز ۲۰ هزار واحد نیمه‌تمام دیگر مسکن مهر شهرهای جدید به متقاضیان تحویل می‌شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران با بیان “به این ترتیب ۵۰ درصد از واحدهای نیمه تمام شهرهای جدید تحویل می‌شود” گفت: با توجه به وضعیت بازار مسکن، افتتاح و تحویل این واحدها تغییر مثبت و خوبی در بازار اجاره بها خواهد داشت.

جعفری بیان کرد: عمده واحدهایی که تاکنون تکمیل و تحویل شده و واحدهایی که قرار است تا آخر امسال تحویل شود مربوط به شهرهای پردیس، هشتگرد و پرند است.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار