تحویل ۸۰۰ واحد مسکونی به متقاضیان

image_pdfimage_print

بندرعباس – وزیر راه و شهرسازی گفت: در حوزه مسکن در هرمزگان کارهای خوبی صورت گرفته و حدود ۸۰۰ واحد امروز به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش رصد روز، مهرداد بذرپاش صبح شنبه در بدو ورود به فرودگاه بندرلنگه در تشریح هدف از سفر به هرمزگان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: امروز توفیقی شد خدمت مردم هرمزگان برسیم و قرار است در این سفر چند طرح مهم در حوزه بندری، راه‌های مواصلاتی و نهضت ملی مسکن و حوزه فرودگاه‌ها به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: بندرگاه بندرخمیر تکمیل شده و افتتاح می‌شود چند بخش طرح توسعه بندر شهید رجایی نیز آماده شده و علاوه بر بازدید از این بندر مهم، شاهد افتتاح این بخش‌ها نیز خواهیم بود.وزیر راه و شهرسازی گفت: چند سیستم کمک ناوبری در فرودگاه‌های بندرلنگه و بندرعباس به ناوگان اضافه می‌شود که به امنیت پرواز و سهولت نشست و برخواست هواپیما کمک خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در حوزه نهضت ملی مسکن در هرمزگان با همت استاندار هرمزگان کارهای خوبی صورت گرفته که حدود ۸۰۰ واحد امروز به بهره برداری می‌رسد چند طرح توسعه در حوزه مسکن داریم الحاق زمین به محدوده خواهیم داشت و مشکلات حوزه مسکن استان با تشکیل شورای مسکن بررسی و برای آن تصمیم گیری می‌شود.

بذرپاش گفت: حدود هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه راهداری خواهیم داشت، هرمزگان راه‌های اصلی و فرعی زیادی دارد که برای راه‌های روستایی، اصلاح و روکش معابر، رفع نقاط خطر و روشنایی راه‌ها این اعتبار در نظر گرفته شده است.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا