تصاویر جدید سارا بهرامی در جنگل پرتقال

 از صبح امروز، ۲ فیلم جنگل پرتقال و آهو، به روی پرده رفتند تا ترکیب اکران، تحولی جدی را به نسبت یک ماه پیش خود تجربه کند.

به گزارش رصد روز، از صبح امروز، ۲ فیلم جنگل پرتقال و آهو، به روی پرده رفتند تا ترکیب اکران، تحولی جدی را به نسبت یک ماه پیش خود تجربه کند.

جنگل پرتقال، نخستین ساخته آرمان خوانساریان است که در جشنواره فجر سال گذشته رونمایی و با استقبال خوب منتقدان و مخاطبان مواجه شد تا جایی‌که این فیلم به‌عنوان یکی از ۵ فیلم پرمخاطب جشنواره فجر سال گذشته بود و نقدهای خوبی برای آن نوشته شد.

داستان این فیلم که رسول صدرعاملی تهیه‌کننده آن است درباره جوانی به نام سهراب بهاریان است؛ نمایشنامه‌نویسی ناموفق که بعد از سال‌ها بیکاری، معلم دبیرستان شده. او برای حفظ شغل تازه‌اش، ناگزیر به ارائه اصل مدرک تحصیلی است. سهراب بعد از ۱۵ سال به شهر دانشجویی‌اش بازمی‌گردد اما این سفر آن‌طور که او فکر می‌کرده، پیش نمی‌رود.

سارا بهرامی، میرسعید مولویان، رضا بهبودی، رضا عموزاد، فراز سرابی، داوود فتحعلی‌بیگی، فرشته مرعشی، ارشیا نیک‌بین، حمیدرضا عباسی، زینب شعبانی و حسام نورانی، تیم بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دهند.

انتظار می‌رود با توجه به کمبود درام و عاشقانه جدید بر روی پرده و اقبال خوبی که در زمان جشنواره، متوجه این فیلم بوده، جنگل پرتقال با استقبال خوبی مواجه شود.

آهو، نخستین ساخته هوشنگ گل‌مکانی، روزنامه‌نگار و منتقد سینمایی کشور است که از امروز، در چند سینمای معدود به روی پرده رفته است. فیلم، حکایت انزوای خودخواسته دختری است که آرزوهایش را بربادرفته می‌بیند اما هنوز امیدش را از دست نداده است.

در این فیلم که جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده آن است، علی مصفا، حامد کمیلی، سپیده آرمان، رضا یزدانی، رضا کیانیان و سهیلا رضوی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این، نخستین اکران عمومی آهو است که باید دید چه واکنش‌هایی را در مخاطب برمی‌انگیزاند.

۲ فیلم جدید از این حیث، آثار مهمی در اکران کنونی به حساب می‌آیند که جریان غالب این روزها، به سمت سینمای کمدی و کودک بوده و خلاء درام‌های اجتماعی و خانوادگی خیلی احساس می‌شود و این ۲ فیلم می‌توانند چنین حفره‌ای را در بازه کنونی بپوشانند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط