تصویری از محسن کیایی و دخترش رز

محسن کیایی بازیگر متولد 6 شهریور سال 1360 در تهران است .

به گزارش رصد روز، محسن کیایی مجری، نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه شخصی اینستاگرام خود عکسی از خودش و دخترش رز منتشر کرد و نوشت : شکم من محل استراحت رز.

محسن کیایی بازیگر متولد ۶ شهریور سال ۱۳۶۰ در تهران است .

او فارغ التحصیل رشته نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی است. برادر بزرگترش مصطفی کیایی کارگردان سینما است. وی پس از پایان تحصیلات متوسطه به دانشگاه رفت و مدرشک کارشناسی رشته نمایش گرفت.

محسن کیایی فرزند دوم خانواده است و دو برادر به نام مصطفی و میلاد دارد. مصطفی ۵ سال از او بزرگتر است و برادر دیگرش میلاد هم هفت سال از او کوچکتر است.

محسن کیایی برای نخستین بار در سال ۱۳۷۹ با سریال کودک رویای گلی بازیگری را تجربه کرد و سپس در همان سال در سریال پرده نشین در نقش یک روحانی ایفای نقش کرد و همین نقش او باعث شهرت او شد.

با بازی در سریال راه در رو به کارگردانی سعید آقاخانی معروف شد.نخستین فیلمی که در آن ایفای نقش کرد فیلم بعد از ظهر سگی بود. این فیلم به کارگردانی برادرش مصطفی کیایی ساخته شد و بازیگران مطرحی همچون رضا عطاران، مجید صالحی، بهاره رهنما، علی صادقی و سعید آقاخانی در آن ایفای نقش کرده اند.

او وقتی که ۲۱ ساله بود با سهیلا امیرحسینی در تئاتر آشنا شد و این دو پس از ۳ سال و در سن ۲۴ سالگی ازدواج کردند. ثمره این ازدواج دختری به نام رز شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار