تصویری دیده نشده از «پژمان بازغی» و دخترش+ عکس

به گزارش رصد روز ، پژمان بازغی به مناسبت زادروز دخترش تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد.

پژمان بازغی بازیگر خوش چهره ایرانی می باشد. پژمان بازغی به مناسبت زادروز دخترش تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد. پژمان بازغی با انتشار این عکس نوشت:

پنجم تیرماه هشتاد و هفت،
جام ملتهای اروپا ،آلمان و ترکیه بازی داشتند، تعدادی از بچه ها اومدن پیش من که با هم بازی رو ببینیم، البته که فردا صبحش من عازم شهر کرمان بودم به همراه کامبیزدیرباز دوست عزیزم. صبح خیلی زود پرواز کردیم به شهر کرمان و وقتی رسیدیم، مستقیم رفتیم به سمت هتل برای استراحت که به برنامه شب برسیم، قرار بود در همایشی شرکت کنیم.

خواهش کردیم که کسی مزاحم نشه تا بتونیم بخوابیم. هنوز چند دقیقه نگذشته بود که کسی درب اتاق مارو زد. کامبیز که نزدیکتر بود رفت و درب رو باز کرد، و اومد جلوی اتاق من و گفت، مبارکت باشه، نفس دنیا اومد. منم که گیج شده بودم باورم نمیشد که پدر شدم. سراسیمه تماس گرفتم با تهران و فهمیدم خبر درسته و از اون لحظه تا به امروز شدی تمام زندگی من، تمام نفس من. تولدت مبارک دخترک نازنینم و امیدوارم به تمام آرزوهات برسی

پ ن ؛عکس مربوط میشه به حضورم در فیلم اینجا شهر دیگریست که یکروزه از آبادان به تهران آمدم، چقدر دلم برای اون روزهامون تنگ شده.

تصویری دیده نشده از «پژمان بازغی» و دخترش

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا