تغییر چهره ابوالفضل رجبی از سریال پایتخت تا به حال+ عکس

در ادامه بیوگرافی ابوالفضل رجبی بازیگر مشهور ایرانی را مشاهده می کنید.

به گزارش رصد روز، در ادامه بیوگرافی ابوالفضل رجبی بازیگر مشهور ایرانی را مشاهده می کنید.

ابوالفضل رجبی متولد ۲۷ تیر ۱۳۸۶ در ساری، بازیگر است.دانش آموز مقطع متوسطه اول می باشد که با اولین تجربه هنری در سریال پرطرفدار پایتخت با نقش بهروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

نام :ابوالفضل

نام خانوادگی : رجبی

تاریخ تولد : ۲۷ تیر ۱۳۸۶

تحصیلات : دانش آموز

رشته هنری : بازیگری

4 18

ابوالفضل رجبی متولد ۲۷ تیر ۱۳۸۶ در ساری، بازیگر است. دانش آموز کلاس مقطع متوسطه دوم می باشد که با اولین تجربه هنری در سریال پرطرفدار پایتخت با نقش بهروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

خانواده

در ساری به دنیا آمده اما اصالتا از سمت پدر و مادر اهل جویبار و سواد کوه است، پدرش کارمند فرودگاه و رستوران دار و مادرش خانه دار است.

او تنها یک برادر کوچکتر از خود دارد.

 

تحصیلات

ابوالفضل رجبی درحال حاضر دانش آموز است.

ازدواج ابوالفضل رجبی

ابوالفضل رجبی درحال حاضر مجرد است.

شروع فعالیت هنری با کلاس بازیگری

اولین بار در سال ۱۳۹۷ وقتی ۱۱ ساله بود در قائم شهر به کلاس های بازیگری رفت و در آموزشگاه آسا زیر نظر عباس میار دوره دید.

 

بازی در پایتخت

نوروز ۹۹ در ۱۳ سالگی با سریال پایتخت در فصل ششم با نقش بهروز فریبا، پسر فهمیه و بهبود اولین تجربه بازیگری حرفه ای خود را در جلوی دوربین بدست آورد.

او در این سریال همبازی محسن تنابنده، بهرام افشاری و سارا و نیکا فرقانی اصل می باشد.

علابق و اهداف ابوالفضل رجبی

در ادامه علایق و اهداف این هنرمند نوجوان را به نقل از خودش می توانید ببینید:

ورزش و فیلم

در کنار بازیگری، ورزش مورد علاقه اش کشتی است، بخشی از اوقات فراغتش را صرف خواندن کتاب و بیشترش را نیز صرف دیدن فیلم می کند.

طرفدار سرسخت استقلالم

در فوتبال صرفا یک بیننده سرسخت هستم، با احترام به تیم های رقیب اما من یک استقلالی دو آتیشه هستم ولی در رقابت های آسیایی تمام تیم های ایرانی را دوست دارم. تمام اعضای خانواده من عاشق استقلال هستند.

 

بازیکن مورد علاقه

تمام بازیکنان استقلال را دوست دارم چون طرفدار این تیم هستم، اما اگر اسم ببرم، شیخ دیاباته، کاپیتا وریا غفوری و روزبه چشمی را بیشتر دوست دارم.

بهترین دربی مورد علاقه

همان دربی که در ۲ دقیقه دو گل زدیم و ۳ بر ۲ پرسپولیس را بردیم، ان بازی بسیار جذاب بود و از نظم بهترین بازی چند سال اخیر استقلال است که بیاد دارم.

 

الگوها

اکبر عبدی را بخاطر بازی بسیار زیبایش، بعنوان الگوی خود در بازیگری و در زندگی شخصی هم الگویش را جهان پهلوان تختی معرفی می کند.

هدف اولیه

هدف گذاری اولیه اش در بازیگری کسب جایزه سیمرغ از جشنواره فیلم فجر است تا بتواند مسیر خود را در عرصه بین المللی نیز پیدا کند.

در مسیر موفقیت

بی شک این بازیگر نوجوان که با اولین تجربه بازیگری اش بسیار مورد توجه قرار گرفته با کمی توجه می تواند یکی از چهره های موفق آینده بازیگری ایران باشد.

باید منتظر ماند و دید آیا اکبر عبدی جدیدی در راه است یا نه …

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط