تغییر چهره اروین گالستیان/ رازمیک سریال لحظه گرگ و میش تغییر استایل داد!+ عکس

اروین گالستیان متولد ۱۹ خرداد ۱۳۷۱ بازیگر اهل ایران است که در سریال لحظه گرگ و میش ایفای نقش کرده است.

به گزارش رصد روز، اروین گالستیان متولد ۱۹ خرداد ۱۳۷۱ بازیگر اهل ایران است که در سریال لحظه گرگ و میش ایفای نقش کرده است.

اروین گالستیان (ervin) متولد ۱۹ خرداد ۱۳۷۱ در تهران، بازیگر است.پدربزرگ و مادر بزرگش از ارامنه مهاجرت کرده به ایران هستند.مدرسه ابتدایی را در خیابان میرزا کوچک خان جنگلی گذراند و دبیرستان وارد مدرسه تاریخی فیروز بهرام شد، می گوید عجیب ترین مدرسه تهران است چون از هر مذهب و دین و مسلکی شاگرد داشت.


 تحصیلات اروین گالستیان

فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری از دانشگاه رودهن و دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد تهران بود که تاکنون به احتمال زیاد فارغ التحصیل شده است.

 ازدواج اروین گالستیان

از وضعیت ازدواج و همسر اروین گالستیان اطلاعات دقیقی در دست نیست اما به احتمال زیاد او مجرد باشد.

 

زندگی هنری و اجتماعی اروین گالستیان

اروین بصورت جدی از سال ۹۳ وارد عرصه تئاتر شد و در سال ۱۳۹۵ با نمایش مافیا به کارگردانی افروز فروزند در تئاتر باران روی صحنه رفت و چند ماه اجرا داشتند.

در سال ۹۷ به مدد فعالیت های خود در تئاتر چهره اش شناخته شد و برای بازی در سریال جدید همایون اسعدیان بنام لحظه گرگ و میش دعوت شد.

همایون اسعدیان اروین را هنرپیشه ای بسیار باهوش و آینده دار می داند و در مصاحبه ای گفته است : اروین می تواند یکی از بهترین های سینمای ایران باشد به شرطی که قدر خود را بداند.

وی در آثاری همچون سریالهای “رهایم کن”، “لحظه گرگ و میش”، “شبکه مخفی زنان” و فیلمهای کوتاه “ملاقات با ناجى”، “تردید” به عنوان بازیگر حضور داشته است. اروین گالستیان همچنین در نمایشهای “باعث”، “ماجرای فریدون”، “سیاوش و سودابه”، “سروان”، “تولد بازی”، “آرش”، “حریق”، “مافیا” نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط