تغییر چهره پرستو مقدم از زمان سریال ترش و شیرین تا به حال+ عکس

پرستو مقدم بازیگر قدیمی‌ای که مدت‌ها است در سینما ایران فعالیتی ندارد را مشاهده می کنید.

به گزارش رصد روز، پرستو مقدم بازیگر سینما و تلویزیون ایران، متولد ماه مهر و تحصیل کرده رشته روانشناسی است. او علاقه خود به مدیتیشن و تکنینک‌هایی در این باب و همچنین سبک‌های انگیزشی بسیار ابراز کرده است. همچنین او به شاعرانی چون مولانا و احمد شاملو علاقه دارد.

پرستو مقدم بازیگر سینما و تلویزیون ایران، متولد ماه مهر و تحصیل کرده رشته روانشناسی است. او علاقه خود به مدیتیشن و تکنینک‌هایی در این باب و همچنین سبک‌های انگیزشی بسیار ابراز کرده است. همچنین او به شاعرانی چون مولانا و احمد شاملو علاقه دارد.

4 89

پرستو مقدم و حضورش در تلویزیون و سینمای ایران

پرستو مقدم برای اولین بار در سال ۱۳۸۴ در فیلمی به کارگردانی سیروس الوند به نام «تله» ایفای نقش کرد. او در این فیلم با بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، مهناز افشار، مرحوم ماه‌چهره خلیلی و سحر زکریا همکار بود. این فیلم درباره مردی بود که در اولین شب ازدواج در پی یک تماس تلفنی از طرف یکی از بیمارانش منزل را ترک می‌کند. مظنون شدن تازه عروس به همسرش پای زنی دیگر را به زندگی آنها باز می‌کند و …

 پرستو مقدم برای اولین بار در سال ۱۳۸۴ در فیلمی به کارگردانی سیروس الوند به نام «تله» ایفای نقش کرد
حضور دیگر او در سال ۱۳۸۵ در تلویزیون برای اولین بار در سریال «ترش و شیرین»‌ بود که رضا عطاران آن‌را کارگردانی می‌کرد. پرستو مقدم توانست با بازی در سریال ترش و شیرین تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند. او در این سریال تلویزیونی همکاری در کنار بازیگرانی نظیر شهره سلطانی، حمید لولایی، رضا عطاران و رضا شفیعی‌جم را تجربه کرد.

تجربه بعدی پرستو مقدم در سال ۱۳۸۹ در سریال سعید آقاخانی «خوش‌نشین‌ها» بود. مقدم در این سریال همبازی بازیگرانی مانند علی صادقی، سیروس گرجستانی، مرجانه گلچین و امیر غفارمنش بود. سریال «بچه‌های نسبتا بد» و تله فیلم «گزارش یک اعدام» و فیلم «مزد عشق» از دیگر آثاری بودند که پرستو مقدم در آنها نقش آفرینی کرد.

پرستو مقدم بازیگر سینما و تلویزیون ایران،
در این سال‌های اخیر فعالیتی از پرستو مقدم دیده نشده است و بسیار کم کار می‌باشد.

لو رفتن عکس‌های پرستو مقدم
در برخی سایت‌ها حواشی‌ای من باب بی حجابی پرستو مقدم وجود دارد. اما با نگاه به صفحه اینستاگرام او می‌توان فهمید، پرستو مقدم چندان تمایل به ظاهرسازی ندارد. او خودخواسته عکس‌هایی منتشر می‌کرد که به تازگی در میان بسیاری از بازیگران این فرمت عکس‌ها دیده می‌شود.

علاقه پرستو مقدم به سینما

پرستو مقدم با انتشار فیلم همسفر با بازیگری بهروز وثوقی و گوگوش گفت: من با همسفر عاشق سینمای ایران شدم.

علاقه به پدر
پدر پرستو مقدم بیش از ۲۰ سال است که فوت شده است. او بارها با عکس‌هایی از پدرش ابراز دلتنگی میکند.

پدر پرستو مقدم که در جوانی فوت شده است
پرستو مقدم با آی دی parastoo_moghaddam فعالیت دارد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار