تفاهمنامه بانک تجارت و سازمان اتکا تمدید شد

image_pdfimage_print
به گزارش رصد روز، تمدید تفاهمنامه بانک تجارت و سازمان اتکا به امضای دولت‌آبادی و حشمتی‌پور مدیران عامل دومجموعه رسید.

در مراسمی به میزبانی سازمان اتکا و با حضور رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت، سردار حشمتی‌پور مدیرعامل سازمان اتکا، طبری مدیرعامل ایران کیش و آقابابایی مدیرعامل سیمرغ تجارت، سند تمدید تفاهمنامه همکاری مجموعه بانک تجارت و سازمان اتکا به امضای مدیران عامل دو طرف رسید.

مدیرعامل بانک تجارت در این مراسم با اشاره به همکاری دو مجموعه از سال گذشته تا کنون اظهار داشت: در این مدت تجربه تعامل سازنده موفق، سازگار با منافع بانک و سازمان اتکا به نحو مطلوب دنبال شد و امیدواریم با امضای تمدید تفاهمنامه همکاری، گام‌های بلندتری متناسب با جایگاه سازمان اتکا و ذینفعان و شرکت‌های زیرمجموعه‌ی آن برداشته شود.

دولت‌آبادی با بیان اینکه بانک تجارت در کنار ارائه خدمات بانکداری سنتی جدیدترین سامانه‌های خدمت‌رسانی را از طریق شرکت‌های زیرمجموعه‌ی خود طراحی و آماده ارائه به سازمان اتکا کرده است افزود: همکاری مستمر بانک تجارت با فروشگاه‌های زنجیره‌ای تجربه‌ی ارزشمندی را برای ما به ارمغان آورده و همکاران من در بانک تجارت و شرکت‌های ایران کیش و سیمرغ تجارت آماده ارائه خدمات گوناگون و شخصی‌سازی شده ویژه سازمان اتکا در چارچوب مفاد تفاهمنامه هستند.

سردار حشمتی‌پور مدیرعامل سازمان اتکا نیز با ابراز رضایتمندی از همکاری بانک تجارت و این مجموعه در یکسال اخیر گفت: با توجه به تفاهم خوبی که بین دو مجموعه شکل گرفته و تجربه همکاری خوبی که پشت سرگذاشته‌ایم، امروز می‌تواند تبدیل به نقطه عطف توسعه بیشتر همکاری‌ها شود و البته در این میان معرفی و تبلیغ مناسب خدمات نوین بانک تجارت از اهمیت بسیار بالایی در جهت دستیابی به اهداف دوطرف برخوردار خواهد بود.

مدیرعامل سازمان اتکا با اشاره به زمینه‌های فعالیت و جمعیت تحت پوشش این سازمان گفت: تعامل موفق سازمان اتکا و بانک تجارت می‌تواند تبدیل به الگویی مناسب برای سایر حوزه ها شود و از این فرصت استفاده کرده و به مدیرعامل و مدیران ارشد بانک تجارت به سبب همکاران حرفه‌ای و توانمند شاغل در این مجموعه تبریک عرض کنم.

طبری مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش در بخشی از این جلسه به رونمایی و معرفی خدمات جدید این شرکت از جمله «کیف پول ایران کیش»، «پرداخت غیرتماسی» و «محصول آسان خرید» پرداخت.

آقابابایی مدیرعامل شرکت سامانه‌های یکپارچه سیمرغ تجارت نیز به تشریح خدمت «کیف پول آفلاین سیمرغ» و امکان ارائه آن به مشتریان و ذینفعان سازمان اتکا پرداخت.

شریفیان معاون مدیرعامل بانک تجارت در راهبری بازار و توسعه کسب و کار با اشاره به پیشرفت‌های حاصل شده در روند همکاری بانک تجارت و سازمان اتکا تاکید کرد: در کنار ارائه خدمات نوین و تسهیل در فروش کالا از طریق فروشگاه‌های اتکا امکانات مختلفی همچون اعطای تسهیلات با توثیق سهام عدالت برای مشتریان و ذینفعان سازمان اتکا فراهم است.

آموزش مشاور مدیرعامل بانک تجارت نیز در بخشی از این مراسم به روند همکاری دو مجموعه در یکسال اخیر و اهداف پیش بینی شده در تفاهمنامه جدید پرداخت.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

روابط عمومی بانک تجارت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا