تفاهم‌نامه همکاری مشترک فاوا رضوی با مرکز نوآوری بانک ملی

تفاهم‌نامه همکاری مشترک شرکت فینوداد بانک ملی ایران (مرکز نوآوری بانک ملی ایران) و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی با هدف راه‌اندازی آکادمی فناوری نوین، سرمایه‌گذاری بروی استارتاپ‌ها، هدایت و تجمیع تراکنش‌ها، زنجیره تامین و‌ طرح جام...

تفاهم‌نامه همکاری مشترک شرکت فینوداد بانک ملی ایران (مرکز نوآوری بانک ملی ایران) و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی با هدف راه‌اندازی آکادمی فناوری نوین، سرمایه‌گذاری بروی استارتاپ‌ها، هدایت و تجمیع تراکنش‌ها، زنجیره تامین و‌ طرح جامع زائر به امضای سید امیر حسین شبیری و مهرداد تقی‌زاده‌حریریان رسید.

به گزارش رصد روز  ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، سید امیر حسین شبیری مدیرعامل فینوداد در این مراسم گفت: این تفاهم‌نامه با هدف استفاده از توانمندی های بانک ملی ایران درحوزه ارائه خدمات با رویکرد فناوری‌مالی به آستان قدس و استفاده از ظرفیت‌هایی که در آستان وجود دارد امضا شد.

وی با بیان این که مجموعه فینوداد به عنوان مرکز نوآوری بانک ملی ایران با هدف تزریق نوآوری فین تکی به سازمان‌ها، ارگان‌ها، شرکت‌ها و نهادهای مختلف باپشتوانه این بانک فعالیت می‌کند،‌ گفت: آستان قدس به دلیل ارتباط موثر و مطلوبی که با زائران دارد، در واقع ما تصمیم گرفتیم که مجموعه ای از خدمات خاص مبتنی بر فناوری و نوآوری را به آستان قدس ارائه دهیم.

شبیری تصریح کرد: قطعا راه‌اندازی سوپر اپلیکیشن خدمات‌دهی به زائران حرم رضوی، همکاری در حوزه‌های فناوری مانند هوش مصنوعی و بلاکچین در دستورکار است و امیدواریم که تجربه‌ی بهتری را بتوانیم با همکاری آستان برای زائران حرم رضوی به همراه بیاوریم تا بتوانند سرویس‌های بهتر و متنوع تری را دریافت بکنند.

در پایان این مراسم مهرداد تقی‌زاده‌حریریان مدیرعامل و نایب‌رییس هیات‌مدیره شرکت فناوری اطلاعات وارتباطات رضوی (فاوا رضوی) گفت: از ظرفیت‌های هر دو مجموعه جهت ارایه خدمات بهینه به زائران به منظور ایجاد خدمات منحصر‌به ‌فرد به زوار عزیز از لحظه تصمیم جهت عزیمت به شهر مقدس مشهد، حضور در شهر مشهد و دریافت خدمات مورد انتظار و همچنین بازگشت به مبدا استفاده خواهیم کرد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط