تقدیر کمیته امداد امام خمینی از تسهیلات اشتغال زایی بانک توسعه تعاون

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی تقدیر کرد.

سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون اظهار داشت: همکاری بانک با کمیته امداد امام خمیتی (ره) سابقه ای چندین ساله دارد و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به منظور ایجاد اشتغال از مهمترین محورهای همکاری طرفین بوده است.
وی افزود: سهمیه بانک توسعه تعاون در سال ۱۴۰۰ در مقایسه با سال پیشین با رشد ۲.۵ برابری هدفگذاری گردید و از دو هزار میلیارد ریال در سال ۹۹ به پنج هزار میلیارد ریال در سال ۱۴۰۰ رسید.
فتاحی خاطر نشان کرد: مجموعه همکاران در شبکه شعب بانک اهتمام کافی برای اجرای این طرح مهم ملی و مشارکت در ایجاد اشتغال برای گروه های هدف را به اجرا درآوردند و ماحصل این تلاش، نامه تقدیر رییس کمیته امداد به مجموعه بانک توسعه تعاون برای تحقق ۹۶ درصدی سهمیه ابلاغی بانک بوده است.
رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: در سال ۹۹ نیز رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) تحقق ۹۹ درصدی سهمیه بانک را بالاترین سطح همکاری شبکه بانکی با کمیته امداد عنوان نموده بود و در سال ۱۴۰۰ نیز بانک موجبات تحقق سطح مناسبی از تکلیف ملی را برآورده کرده است .
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال نامه از همراهی مدیرعامل بانک توسعه تعاون و کارکنان این بانک به دلیل تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی تقدیر کرد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا