تقسیم سود صندوق پالایشی یکم با تصویب در مجمع

صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم با نماد پالایش که دومین صندوق ETF واگذار شده توسط دولت، مطابق اطلاعیه منتشره در سامانه کدال قصد دارد در صورت تصویب در مجمع صندوق اقدام به تقسیم سود کند.

به گزارش رصد روز، به نقل از مدیریت عملیات بازار ابزارهای نوین شرکت بورس تهران، صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم با نماد پالایش که دومین صندوق ETF واگذار شده توسط دولت، مطابق اطلاعیه منتشره در سامانه کدال قصد دارد در صورت تصویب در مجمع صندوق اقدام به تقسیم سود کند.

 صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم با نماد پالایش که دومین صندوق ETF واگذار شده توسط دولت است، مطابق اطلاعیه منتشره در سامانه کدال قصد دارد در صورت تصویب در مجمع صندوق اقدام به تقسیم سود کند.

طبق اطلاعیه منتشر شده در سامانه کدال “صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم” از کلیه دارندگان واحدهای ممتاز، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحبان واحدهای ممتاز و همچنین نماینده و یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می کند در جلسه مجمع که در ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مورخ۲۰ بهمن ماه تشکیل خواهد شد، شرکت کنند.

همچنین دستور جلسه تصمیم گیری در خصوص پرداخت سود به سرمایه گذاران از محل سودهای تقسیمی دریافت شده سهام موجود در پورتفوی صندوق است.

شایان ذکر است پرتفوی صندوق پالایشی یکم متشکل از سهام چهار شرکت شامل سهام پالایشگاه های تهران، تبریز، اصفهان و بندر عباس می باشد بطوریکه این شرکت ها مطابق با آخرین صورت های مالی منتشره در سامانه کدال در سال مالی قبل عملکرد مناسبی داشته اند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 شرکت بورس تهران

مطالب مرتبط

آخرین اخبار