تمرکز جایزه‌اسنوا بر دانشگاه‌های مناطق کمتربرخوردار

فراخوان ثبت نام سومین دوره جایزه اسنوا از ابتدای آبان ماه آغاز شده و یکی از اهداف اصلی این دوره گسترش دانشگاه‌های مخاطب به مناطق کم‌ برخوردار است.

به گزارش رصد روز،رویداد جایزه اسنوا که سالانه در چند نوبت توسط مرکز تکنولوژی و کارخانه نوآوری اسنواتک برگزار می‌شود، بستری برای حمایت از پایان‌نامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در محورهای هوش مصنوعی، انقلاب صنعتی چهارم، انرژی و صنعت پایدار است.

فراخوان ثبت نام سومین دوره این رویداد که از ابتدای آبان ماه ۱۴۰۲آغاز شده، تا پایان این ماه ادامه دارد. اگرچه با توجه به استقبال گسترده دانشجویان و درخواست فراوان، این تاریخ تمدید خواهد شد.

به گفته مسئول شبکه نوآوری اسنواتک، اگرچه تمامی دانشجویان کشور که واجد شرایط ثبت نام باشند قابل پذیرش در رویداد هستند، نکته مهم و یکی از اهداف اصلی از رویداد جایزه اسنوا ۳ گسترش دانشگاه‌های مخاطب به مناطق کمتر برخوردار است.

«محمدحنیف معلم» گفت: دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد باید ترم ۲ خود را به اتمام رسانده و در زمان ثبت‌نام حداقل ۶ ماه تا دفاع خود زمان داشته باشند، همچنین دانشجویان مقطع دکتری باید امتحان جامع خود را داده باشند ودر صورت تصویب موضوع پایان‌نامه یا ارسال رساله دکتری، نتایج و دستاوردهای آن می‌بایست منطبق با خواسته‌ها و نیازهای علمی و پژوهشی گروه صنعتی انتخاب باشد.

وی افزود: ثبت نام در این رویداد با مراجعه به سامانه اختصاصی رویداد جایزه اسنوا به آدرس www.snowatec.com/ snowa-award صورت می‌گیرد و دانشجویان با دریافت نام ‌کاربری و رمز عبور خود قادر به بارگزاری پروپوزال‌ها در پنل اختصاصی خود هستند.

شایان ذکر است، برقراری ارتباط با دانشگاه‌ها و حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی گامی است که گروه صنعتی انتخاب با هدف ترویج و توسعه همکاری صنعت با دانشگاه و بهره‌ مندی از خدمات دانشگاهیان برداشته و ماحصل دو دوره پیشین جایزه اسنوا، حمایت از ۱۳ پایان‌نامه بوده است.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط