تمرکز ویژه بانک سینا بر بانکداری پلتفرمی

غلامرضا فتحعلی در بازدید از منطقه البرز، قزوین و زنجان مطرح کرد:

مدیرعامل بانک سینا از توجه به بانکداری پلتفرمی به عنوان یکی از نقاط تمرکز این بانک خبر داد.

به گزارش رصد روز ، به نقل از روابط‌عمومی بانک سینا، غلامرضا فتحعلی در جمع رؤسای شعب منطقه البرز، قزوین و زنجان، افزود: بانکداری پلتفرمی در حال حاضر ابزار مناسبی برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان فراهم ساخته است و بانک سینا برنامه‌ریزی جدی و متمرکزی برای توسعه بانکداری پلتفرمی انجام داده است.
وی طرح راهبردی کسب‌وکار را محور اصلی اقدامات بانک سینا در سال جاری برشمرد و گفت: در سال گذشته بر اساس بررسی‌های به‌عمل آمده، از میان یک هزار و ۳۱۹ مسئله شناسایی‌شده بانک، به پنج مسئله اصلی و کلیدی رسیدیم که تبیین‌کننده ضرورت طراحی و اجرای طرح راهبردی کسب‌وکار است و امسال با تمرکز بر این مسائل و نظام‌بخشی به آن‌ها تلاش می‌کنیم به اهداف ترسیم‌شده در این طرح دست یابیم.
مدیرعامل بانک سینا پیشرفت این بانک را در گرو اجرای دقیق و صحیح طرح راهبردی کسب‌وکار برشمرد و خاطرنشان کرد: همراهی کلیه کارکنان، متضمن موفقیت طرح راهبردی کسب‌وکار است و ضرورت دارد این موضوع سرلوحه تمامی فعالیت‌های مدیران صف و ستاد باشد.
وی با تأکید بر لزوم جاری شدن تفکر نوین کسب‌وکار در بین کارکنان اذعان داشت: در دو سال آینده باید آموزش‌هایی بر اساس طرح تحول و نیاز بانک طراحی شود تا اثربخشی و ثمربخشی مطلوبی برای کارمندان به همراه داشته باشد.
فتحعلی در ادامه با تأکید بر تلاش در جهت افزایش درآمدهای غیرمشاع برای رسیدن به سودآوری بیشتر اذعان داشت: حرکت به سمت تغییر در نوع جریان‌های درآمدی، از نتایج جاری‌سازی طرح راهبردی کسب‌وکار خواهد بود.
مدیرعامل بانک سینا کنترل و هدایت تسهیلات و جذب منابع بانک را در دستیابی به اهداف بانک اثرگذار عنوان کرد و از تمام مدیران و کارکنان بانک سینا خواست بی‌وقفه برای افزایش منابع و بهینه‌سازی ترکیب منابع تلاش کنند.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته در موضوع تسهیلات تکلیفی و مسئولیت اجتماعی، بانک سینا یکی از بانک‌های پیشرو در نظام بانکی بوده است، افزود: امسال در موضوع تخصیص اعتبارات تلاش می‌کنیم در جهت تحقق شعار سال با محوریت مهارتورم و رشد تولید، گام‌های بلندتری برداریم.
گفتنی است مدیرعامل و اعضای هیئت‌عامل بانک سینا از شعب مختلف بانک در منطقه البرز، قزوین و زنجان بازدید کردند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا