توهین ازکی به نمایندگان بیمه با کدام مجوز/ فرافکنی با شعار ” فقط با دلایل غیر بیمه ای میشه ازکی بیمه نگرفت “

توهین ازکی به نمایندگان بیمه که تیزر ان اخیراً در حال پخش از رسانه ملی است سبب دلخوری بسیاری از نمایندگان بیمه خصوصاً بانوان گرانمایه شده. در تماس این نمایندگان با رسانه های تخصصی صنعت بیمه اظهار شد که نگاه جنسیت زده به مقوله فروش حضوری بیمه نامه قابل چشم پوشی نیست. 

به گزارش رصد روز، توهین ازکی به نمایندگان بیمه با انجام تبلیغات تلویزیونی با شعار ” فقط با دلایل غیر بیمه‌ای میشه از ازکی بیمه نگرفت ” یک تهمت بزرگ به نمایندگان و کارگزاران صنعت بیمه است که خرید بیمه‌نامه از این قشر بزرگ و زحمتکش را فقط منوط به دلیل “غیر بیمه‌ای” مثل “خواستگاری” توصیف می‌کند.

 این در حالی است که قشر بزرگ نمایندگان بیمه به عنوان پیشانی فروش صنعت بیمه با جمعیتی بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر شبانه‌روز و حتی در ایام تعطیلات مشغول خدمت‌رسانی به مردم و افزایش ضریب نفوذ صنعت بیمه است.
نمایندگان از اقشار آموزش دیده و تحصیل‌کرده مملکت هستند که همه آنها برای کسب مجوز مشاوره صدور بیمه آموزش‌های جدی دیده و آزمون‌هایی را در پژوهشکده صنعت بیمه گذرانده‌اند، حال چگونه می‌شود که مردم فقط برای خواستگاری به این قشر مراجعه کنند؟
از طرفی نیمی از این قشر بزرگ را بانوان محترم تشکیل می‌دهند که این تبلیغات ازکی توهین مستقیم به مقام زن و قشر بانوان صنعت بیمه است.
این رسانه پیشاپیش بابت بازنشر این تبلیغات زننده و آشکارا توهین‌آمیز در سایت خود از بیمه‌گران محترم پوزش می‌طلبد و اعلام می‌دارد که این مساله صرفا جهت استحضار عموم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا