تکمیل ۶۲۶۵ دستگاه خودرو ازخودروهای ناقص کف پارکینگ پارس خودرو در تعطیلات نوروز

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، معاون برنامه ریزی پارس خودرو از تکمیل و تجاری سازی بیش از شش هزار خودروی این شرکت در تعطیلات نوروزی خبر داد.

سید حمیدرضا دشتی با اعلام این خبر بر تلاش کارکنان شرکت، برای تکمیل خودروهای ناقص کف پارکینگ اشاره کرد و گفت: در تعطیلات نوروزی تعداد۲۹۰۴۳ قطعه بر روی ۶۲۶۵ دستگاه خودرو از محصولات ناقص شرکت نصب و تجاری سازی شد که به ترتیب اولویت ثبت نام به مشتریان عزیز در حال تحویل است .
وی گفت: درحالی که خیلی از مردم تعطیلات نوروزی را درکنار خانواده های خود سپری کردند، بخشی از کارکنان این شرکت برای جلب رضایت مشتریان و انجام تعهدات خود نوروز را در محل کارخود گذراندند تا بتوانیم به تعهدات خود به خوبی عمل کنیم.
معاون برنامه ریزی پارس خودرو ادامه داد: این در حالی است که این شرکت در سال ۱۴۰۰ به نسبت سال پیش از آن رشد تولید حدود ۵/ ۶ درصدی را تجربه کرد و در مجموع حدود ۱۰۹‌هزار و ۸۵۰ دستگاه انواع محصولات سواری را تولید کرد و به لحاظ تیراژ توانسته‌ایم تولید خود را نزدیک به ۶‌هزار و ۸۰۰ دستگاه در سال ۱۴۰۰ به نسبت سال ۹۹ رشد دهیم.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی های صورت گرفته انشاالله به زودی شاهد خالی شدن پارکینگ ها از محصولات ناقص و افزایش تولید و ارتقای کیفیت خواهیم بود .

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

روابط عمومی شرکت پارس خودرو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا